Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для елітного клубу
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для елітного клубу

Звикли до найдостойнішого оточення, любите піклуватися про найсильніших і гідних людей суспільства, вмієте враховувати кожну деталь при обслуговуванні навіть найвибагливіших відвідувачів? Тоді, схоже, що Ви власник елітного клубу.

Для того, щоб складна робота з численними нюансами стала простіше, є ідеальне рішення - програма для елітного клубу ІСМІ Комплекс. Вона вміє прийти на допомогу в будь-якому питанні: ведення клієнтської бази з особистою і контактною інформацією, зберігання всієї історії обслуговування, даних про стан рахунку клієнта (як депозит, так і борг). Все це повністю захищено і конфіденційно. Крім того, в програмі є і функція відстеження стану і настрою клієнта після кожної активності в клубі (після спортивних занять, після салонних або SPA - процедур). Можна детально аналізувати, хто з працівників дотримується етики обслуговування клієнта, прийнятої в компанії, а хто, можливо, не дуже старанний.

Програма для елітного клубу ІСМІ Комплекс містить CRM блок, який буде дуже корисний відділу продажів та відділу по роботі з клієнтами. Серед найбільш затребуваних функцій: привітання клієнтів з особистими святами, нагадування про сервісні дзвінки (наприклад, після відвідування нової для клієнта послуги, або по закінченні певних термінів за дією клубної картки з метою уточнити, чи все клієнту підходить і т. п.), контроль виконання поставлених завдань менеджерами і багато іншого.

Крім широкого і, що особливо цінно, зручного у використанні функціоналу для роботи з клієнтами програма для елітного клубу ІСМІ Комплекс допомагає в роботі бухгалтерії та фінансовому відділу, керуючим. Вона дозволяє фіксувати і аналізувати закупівлю і продажі товарів і послуг, проводити інвентаризації (в будь-який зручний момент), відстежувати залишки товарів, щоб всі клієнти були обслужені на найвищому рівні встрок. У програмі для елітного клубу ІСМІ Комплекс є можливість проводити списання за нормативами - як в SPA-зоні, салоні краси, так і в ресторані / лаундж-зоні.

Завдяки щоденній простій роботі з програмою на всіх точках програма для елітного клубу ІСМІ Комплекс накопичує дані про доходи і про витрати клубу. А керівник будь-якої хвилини має достовірну інформацію про стан справ бізнесу. Це дозволяє швидко і правильно приймати рішення щодо розвитку бізнесу в потрібному напрямку. Крім того, виключені подвійні стандарти, оскільки джерело інформації одне - база даних, яку заповнює весь колектив, а не паперовий звіт, який склав хтось один.

Дуже легко і швидко в програмі для елітного клубу ІСМІ Комплекс розраховується і зарплата персоналу, хоч які б складні формули не використовувалися для цього. Будь-яке завдання із зарплати для ІСМІ Комплекс - пара секунд. Значить, економиться час цінного співробітника, він може бути використаний на інші завдання, у вирішенні яких потрібен людський інтелект.

Само собою, програма для елітного клубу ІСМІ Комплекс підтримує ведення абонементів на спортивні заняття, дозволяє вести запис на персональні і групові тренування, в б'юті-зону, бронювати відкриті майданчики і багато іншого.

Програма також дозволяє використовувати мобільний додаток для запису на послуги, для контролю особових рахунків, для оплати карт / абонементів / класів, для оповіщення клієнтів про спеціальні пропозиції клубу.

Головний інгредієнт успіху елітного клубу - непідробна турбота про клієнта і терпіння. Головна умова для реалізації цих принципів - зняття рутини і оперативки з кожного відповідального фахівця. З програмою для елітного клубу ІСМІ Комплекс звільняються цінні руки і уми для роботи на результат, для виходу бізнесу на новий рівень. Нехай Ваш клуб стане магнітом для гідних людей в кожному місті країни і, можливо, світу. А чому ні?

З повагою до Вашої роботи,

з щирими побажаннями процвітання і зростання,

Компанія ІСМІ

(Розробник програми для елітного клубу ІСМІ Комплекс)

Додатково по темі:

Також може зацікавити: