Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для заміського клубу
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для заміського клубу

Ви саме та людина, яка краще за всіх знає відповідь на питання «Куди втекти з міста на уїк-енд?», тому що володієте заміським клубом або клубом заміського відпочинку. Створюєте світ справжнього релаксу і цікавих пригод, після відвідин якого навіть дихається і думається зовсім інакше ...

Ваш бізнес, як за змахом чарівної палички, змінює думки і почуття втомлених жителів великих міст. А програма для заміського клубу ІСМІ Комплекс як за змахом чарівної палички змінює Ваш бізнес.

Програма для заміського клубу ІСМІ Комплекс об'єднує всі частини комплексного бізнесу в єдине ціле. Тут і ведення клієнтської бази, і облік товарів, матеріалів, інгредієнтів, і розрахунок зарплат, і облік доходів і витрат, і безмежні аналітичні можливості, які під рукою в будь-яку секунду.

Програма для заміського клубу ІСМІ Комплекс краще і дбайливіше за інших зберігає інформацію про клієнтів клубу - особисту, контактну, історію обслуговування, середній чек. Клієнти клубу завжди отримують увагу у вигляді привітання з особистими святами, або у вигляді своєчасного сервісного дзвінка з метою уточнити, чи все сподобалося в клубі. Програма для заміського клубу ІСМІ Комплекс дозволяє продати клієнтові річну карту (якщо є така практика), щоб людина точно знала, яке місце для відпочинку його улюблене і не хотіла проміняти Вас на конкурента. Також, якщо раптом клієнт «пропав» надовго, то програма обов'язково підкаже менеджеру, що потрібно поцікавитися, як у нього справи, і запросити в клуб знову.

Програма дозволяє оформляти бронювання готелю, ігрових майданчиків, записуватися на спортивні заняття, змагання, планувати розваги як для кожного гостя, так і для групи (верхова їзда, трекінг, екскурсії, прокат водного, автомобільного або авіатранспорту, фотосесії та ін.). Це відкриває безмежні можливості для партнерства з відповідними компаніями, а значить, дохід клубу буде рости швидше. А гості будуть повертатися знову і знову, стаючи Вашими постійними клієнтами, і приводячи друзів.

З програмою для заміського клубу ІСМІ Комплекс можна більше не турбуватися, що в товарному обліку плутанина. До дрібниць продуманий функціонал дозволяє оформляти закупівлі (прибуткувати товар), списувати будь-які матеріали або інгредієнти (в ресторані) за заданими нормативами, проводити раптові інвентаризації (іноді буває потрібно), не чекаючи кінця зміни, і в будь-якому підрозділі. Можна проводити калькуляцію банкету і т.п. При цьому все просто і зрозуміло навіть обивателю, не кажучи вже про Вашого кваліфікованого бухгалтера.

Зарплату в програмі для заміського клубу ІСМІ Комплекс розраховувати одне задоволення. Адже це відбувається автоматично і протягом пари секунд. Чи не мрія це?

Будь-які складні формули, облік позмінної або погодинної роботи співробітників, прогресивні процентні ставки від особистих продажів або від загальної виручки підрозділу або клубу - все це тепер робота комп'ютера, а не бухгалтера або керівника. Ще й швидка робота, що дуже цінно. Адже так класний фахівець звільнить свій час для чогось більш важливого, творчого, для чого необхідний людський розум.

Програма для заміського клубу ІСМІ Комплекс влаштована так, щоб співробітникам на кожній точці було легко і приємно вносити дані про дохідну і витратну частини. Завдяки цьому власник, керуючий, директор, фінансист, бухгалтер в будь-яку хвилину може оцінити стан справ і прийняти адекватне і обґрунтоване управлінське рішення, щоб бізнес летів вгору, розвивався і масштабувався. Завжди здорово, коли достовірне джерело інформації одне - база даних, яку заповнюють всі співробітники спільно, а не коли кожен адміністратор приносить свій власний звіт на сторонньому джерелі (на папері або в електронних таблицях). Тоді нівелюється фактор особистої зацікавленості, і інформації з більшою часткою ймовірності можна повністю довіряти. Для бізнесу, який націлений на розвиток, це незаперечна перевага. А в програмі для заміського клубу ІСМІ Комплекс цього домогтися легко, адже вона зручна для кожного користувача.

Непогано мати особистого асистента, безвідмовного, що працює саме на Вас 24/7 рівно стільки, скільки Вам потрібно, здатного відповісти на будь-яке питання, швидко і без відмовок? Звичайно, це просто суперзручно! Програма для заміського клубу ІСМІ Комплекс - це саме такий асистент. Вирішуйте, і нехай у Вас буде більше, ніж один заміський клуб! Адже люди люблять відпочинок і яскраві враження всюди - в кожному населеному пункті, в кожному місті, в кожній точці планети. Так чому б тоді Вам їм усім це не дати?

З вдячністю за можливість переключитися,

з щирими побажаннями сміливості у розвитку бізнесу,

компанія ІСМІ

(Розробник програми для заміського клубу ІСМІ Комплекс)

Додатково по темі:

Також може зацікавити: