Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для банного комплексу
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для банного комплексу

Володієте унікальними секретами і традиціями фізичного і морального детоксу? Допомагаєте людям якісно відпочити за короткий час? Значить, у Вас точно є банний комплекс.

Програма для банного комплексу ІСМІ Комплекс буде дуже корисна для Вашого бізнесу. Вона бере на себе всю рутинну роботу і виконує її в повному обсязі і без відмовок.

За допомогою програми для банного комплексу ІСМІ Комплекс завжди легко вести клієнтську базу з особистою, контактною інформацією клієнтів, історією обслуговування і оплат, історією абонементів тощо. Клієнт може самостійно бронювати сеанс для себе або для своєї компанії друзів, без проблем оплатити його, замовити додаткові послуги. Програма завжди вчасно автоматично привітає кожного клієнта з його особистим святом, запропонує щось цікаве (якщо, звичайно, Ви так задумали) в подарунок. Якщо робота банного комплексу побудована не на разових візитах, а на абонементах, то програма заздалегідь попередить клієнта або адміністратора, що абонемент скоро закінчиться і його потрібно продовжити. Погодьтеся, адже залучати нових клієнтів набагато дорожче, ніж продовжувати абонементи існуючим клієнтам. Надійна клієнтська база в ІСМІ Комплекс - основа будь-якого бізнесу.

З програмою для банного комплексу ІСМІ Комплекс дуже легко продавати товари, можна зручно організувати роботу ресторану / кафе / лаундж-зони. Також програма істотно полегшує і прискорює роботу зі складом, це з єдиною метою - щоб склад був в порядку (щоб там нічого не пропадало і не втрачалося). Продукцію легко і швидко прибуткувати на склад, списується все автоматично по заданих нормах і за технологічними картами. Програма для банного комплексу ІСМІ Комплекс має унікальну функцію проведення інвентаризації раптово без того, щоб очікувати кінця зміни. У цьому питанні іноді раптовість грає вирішальну роль. Це підтвердить будь-який досвідчений бухгалтер.

Для ресторанної частини програма ІСМІ Комплекс надає вичерпний функціонал, як для роботи з баром, так і для кухні, і важливо - для бухгалтера. Тут можна вести облік інгредієнтів, напівфабрикатів, готових страв, штучного товару, інвентарю, амортизації обладнання. Програма для банного комплексу ІСМІ Комплекс має окремий інтерфейс для роботи з тачскрін (для роботи пальцями) монітором, що дозволяє організувати роботу офіціанта / бармена зручно. Підтримується робота з торговим обладнанням, друк чеків, робота з фіскальними реєстраторами та прро (програмними фіскальними реєстраторами). Для клієнта передбачена можливість заздалегідь робити замовлення на певний час. А для бухгалтера є всі звичні документи, бланки і звіти, які швидко формуються, легко читаються, друкуються, зберігаються, а крім того, завжди є максимально достовірними.

Якщо є готель або міні-готель, то і з цим завданням чудово справляється програма для банного комплексу ІСМІ Комплекс. Тут можна оформляти реєстрацію гостя, заїзд і виїзд (в т. ч. і ранній / пізній), бронювання номерів індивідуальне та групове, скасування бронювання, замовлення додаткових послуг в номер, планувати графік прибирань і ставити номери на ремонт, списувати хімію і одноразову продукцію по заданим нормативам і багато іншого.

У програмі для банного комплексу ІСМІ Комплекс зарплата співробітників розраховується за секунду, хоч би якою складною вона не була. Бухгалтер або керуючий, нарешті, зможе забути про калькулятори, чернетки, електронні таблиці і пару днів пекла з розрахунку зарплати для всього штату. Тепер все вирішується одним натисканням на кнопку: будь-які прогресивні процентні шкали, позмінні і погодинні тарифи, понаднормові - все це як «клац» пальцями для ІСМІ Комплекс. А бухгалтер зможе більше уваги приділити роботі зі складом, наприклад, щоб співробітники відчували, що контроль є.

Програма для банного комплексу ІСМІ Комплекс допомагає керуючому приймати обгрунтовані і своєчасні управлінські рішення. Завдяки тому, що в кожній точці дані про доходи та витрати вводяться по ходу робочого дня, в будь-який момент доступна інформація про те, скільки комплекс грошей приніс і скільки витратив. Крім того, відомо, що є головним джерелом доходу, а що - головним джерелом витрат. Значить, подивившись в аналітику, можна розподілити доходи і витрати максимально логічно і ефективно, щоб бізнес ріс і приносив прибуток. Досить просто робити це періодично - і відмінний результат гарантований.

Нехай програма для банного комплексу ІСМІ Комплекс стане Вашим ключем до побудови успішної мережі банних комплексів в місті, країні, і було б чудово - в світі. Адже вона надійна, працює роками, легка в освоєнні, не вимагає великих витрат на адміністрування і приносить приголомшливі результати, коли її використовують на об'єкті максимально повно. Завдяки цьому ми можемо пишатися нашими мережевими клієнтами, які колись починали з одного невеликого бізнесу. Вирішуйте і ростіть! Ми поряд.

Додатково по темі:

Також може зацікавити: