Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Готельно-ресторанний комплекс
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬГотельно-ресторанний комплекс

Ви даруєте людям атмофсерний відпочинок - смачну і красиву їжу, приголомшливий комфорт в готельних номерах, усамітнення і спокій. Ви навіть не уявляєте, наскільки кожен гість вдячний Вам за це потім!

Готельно-ресторанний комплекс - це бізнес, необхідний сучасній людині. Адже класно відпочити без турбот приємно кожному. Але бізнес потребує в свою чергу якісного управління, щоб приносити прибуток.

Програма для готельно-ресторанного комплексу ІСМІ Комплекс вирішує левову частку завдань по роботі бізнесу - в цілому, все, що не вимагає людського інтелекту.

Одна з найважливіших і затребуваних функцій програми - облік товарно-матеріальних цінностей. Програма для готелю-ресторану ІСМІ Комплекс прекрасно справляється з оприбуткуванням і списанням продуктів, побутової хімії, одноразової продукції. Програма може вести автоматичне списання за нормативами і технологічними картами, щоб виконувати всі норми, задані бухгалтером і технологами. Програма ІСМІ Комплекс для обліку готельно-ресторанного комплексу допоможе і в організації банкету, оскільки дозволяє провести його калькуляцію зручно, і списати всі страви і інгредієнти на їх приготування. Відмінною особливістю програми ІСМІ Комплекс для готелю-ресторану є можливість провести інвентаризацію раптово, не чекаючи закриття зміни (в сфері громадського харчування це досить часто буває необхідно).

Що стосується готелю, то всі функції програми для готельно-ресторанного комплексу ІСМІ Комплекс продумані, щоб людині було максимально зручно і швидко працювати саме з програмою. Вона дозволяє реєструвати гостей, оформляти заїзд / виїзд, ранній заїзд або пізній виїзд, оформляти додаткові послуги в номер, замовляти харчування в ресторані для гостя готелю і багато іншого. Крім того, програма ІСМІ Комплекс має в своєму розпорядженні такий необхідний функціонал, як планування графіка прибирань, списання хімії та одноразової продукції на кожне прибирання за нормативами в автоматичному режимі, постановка номерів на ремонт. У програмі для готельно-ресторанного комплексу ІСМІ Комплекс легко і швидко оформити як індивідуальне бронювання, так і групове, скасування бронювання і ін.

Для ще більшої зручності наших користувачів ми зв’язали програму з відомими сервісами онлайн-бронювання. Це ще більше полегшує роботу адміністративного персоналу, а також дозволяє комплексу охопити більшу кількість клієнтів.

Програма для готельно-ресторанного комплексу ІСМІ Комплекс зв'язується з системами електронних замків, підтримує роботу в режимі «без рецепції».

Програма дуже полегшує роботу бухгалтера з розрахунку зарплат персоналу. Всього один раз налаштували, як повинна нараховуватися зарплата співробітникам, якою б складною вона не була, і вона рахується за частки секунди по всьому штату. А це економія часу кваліфікованого співробітника. При цьому підтримуються будь-які складні процентні шкали, позмінна або погодинна робота, понаднормові і т. п.

Програма для готельно-ресторанного комплексу ІСМІ Комплекс завжди виступає за ведення клієнтської бази з функціями CRM. Завдяки цьому у Вас завжди є надійно захищена база з особистою і контактною інформацією клієнтів, історією їх обслуговування і оплат. Це дозволяє окреслити коло постійних гостей і врахувати їх побажання, щоб їм так сподобалося у Вас, щоб вони привели своїх друзів і рекомендували саме Ваш комплекс якомога більшій кількості людей. А для комплексу - чим ширше коло клієнтів, тим менше простою і тим вищий дохід.

Щоб в будь-яку секунду знати, як відчуває себе бізнес, досить просто переглянути зручну і достовірну аналітику в програмі для готельно-ресторанного комплексу ІСМІ Комплекс. Оскільки програма дозволяє враховувати кожне надходження і кожну витрату, власник або керуючий завжди отримає повну картину, проаналізувавши яку, легко прийме точне, своєчасне і обгрунтоване управлінське рішення. І нехай це буде рішення відкрити ще комплекс, а потім ще і ще :)

Додатково по темі:

Також може зацікавити: