Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Программа для фітнес-клубу ІСМІ Фітнес
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограмма для фітнес-клубу ІСМІ Фітнес

Рятуєте людей від зневіри за допомогою спортивної атмосфери, допомагаєте перетворити стрес в радість? Значить, Ви власник фітнес-клубу.

Для того, щоб фітнес-клуб жив десятиліттями і був по-доброму відомий в масах, щоб він став місцем, де люди розправляють крила, скидають баласт і починають Жити, власнику потрібно створювати атмосферу, від якої вже ніколи не захочеться минулого життя.

Програма для фітнес-клубу ІСМІ Фітнес готова звільнити Ваші руки і голову, щоб Ви створили таке місце, куди клієнти будуть ходити поколіннями, сім'ями, компаніями. Програма для фітнес-клубу ІСМІ Фітнес нагадує клієнтам і адміністраторам, що пора продовжити абонемент, вона точно списує послуги по абонементу і відзначає кожне відвідування. А Ви в будь-який момент знаєте, які заняття і додаткові послуги користуються попитом, а які займають лише час в розкладі. Програма для фітнес-клубу ІСМІ Фітнес допомагає клієнтам записуватися на групові заняття і не розривати телефон адміністратора.

Ще програма для фітнес-клубу ІСМІ Фітнес допомагає з урахуванням продажів по бару, додатковим товарам, спортивному харчуванню. Також програма легко і за секунду рахує найскладнішу зарплату тренерів та інших співробітників.

Щоб клієнти ніколи не забули улюблений фітнес-клуб, вони повинні в нього з першої зустрічі саме закохатися. Це завдання атмосфери, затишку, комфорту і, безперечно - «фішок» конкретно Вашого фітнес-клубу. Придумуйте і реалізовуйте! А ми поруч і в програмі ІСМІ Фітнес є ВСЕ;)

Додатково по темі:

Також може зацікавити: