Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для спа салону
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для спа салону

Масаж, сауна, басейн, ароматний чай або прохолодне шампанське ... Чи це не щастя, якщо людина постійно живе в шаленому ритмі, розриваючись між роботою, заторами і такою короткою ніччю, якої не вистачає для сну ...

СПА салон - дуже актуальний бізнес сьогодні, адже стрес звалюється на нас щохвилини і звідусіль, навіть якщо спробувати сховатися в глухому гірському селі. А СПА салон пропонує таке приємне позбавлення від стресу, що спокуса нездоланна.

Природно, цей напрям потрібно розвивати зараз особливо активно, адже це саме те, на що існує особливо гострий запит в суспільстві - розслаблення, відключення від всіх і вся, повноцінний відпочинок, моральний і фізичний.

І цей розвиток забезпечити абсолютно можливо і навіть легко. Просто звільниться від рутинної оперативної роботи, перестаньте роздавати завдання кожному співробітнику в дусі «не забудьте вимити підлогу біля басейну» або «полагодьте wi-fi в аквазоні». Цим повинен займатися адміністратор, але ніяк не власник бізнесу. Власник бізнесу - це стратег, він думає про те, де його бізнес буде через 5, 10 років, прагне до зростання і масштабування. Для цього важлива абсолютно ясна голова.

Ви, звичайно, можете заперечити: «Адміністратор перевантажений, ще одного взяти не можу - нема чим платити зарплату». Але ...

Давайте запитаємо себе: «А чим перевантажений адміністратор?», «А чому нема чим платити?», «А чи потрібен ще один співробітник?».

Всі перевантаження адміністратора, як правило, зводяться до одного - щоб НЕ ЗАБУТИ зробити щось. Дозвольте програмі для СПА-салону ІСМІ Краса НЕ ЗАБУТИ і НАГАДАТИ. Програма допомагає розподіляти завдання для співробітників і нагадує вчасно, щоб їх виконали. Крім того, багато обов'язків адміністратоора можуть виконуватися замість нього автоматично (смс-розсилки, смс-привітання клієнтів, нагадування про записи в СПА-салон і т.п.). Сам запис може створюватися клієнтами без участі адміністратора і з попередньою оплатою.

Крім того, програма для СПА-салону ІСМІ Краса швидко і точно розраховує зарплату (навіть за найскладнішими формулами), що економить робочий час відповідного співробітника.

Коли грошей в бізнесі «не зовсім вистачає», не поспішайте вкладати ще. Просто потрібно трохи розібратися в цифрах. Програма для СПА-салону ІСМІ Краса абсолютно чітко знає, скільки і коли клієнти приносять грошей. Також вона за секунду покаже, скільки і на що грошей витрачається. А маючи цю інформацію, дуже легко «коригувати курс» бізнесу. Можна оптимізувати зайві витрати, можна попрацювати над залученням нових клієнтів (дорого) або над утриманням клієнтів постійних (дешево і вигідно).

І чи потрібен новий співробітник? Хіба що в тому випадку, якщо немає програми для СПА-салону ІСМІ Краса. Тоді точно його праця щодо заповнення зошитів або таблиць буде затребувана. Але питання, наскільки результативна.

У наш час будь-яке зволікання з підрахунком цифр рівносильно банкрутству бізнесу. За кожним поворотом чекають конкуренти, форс-мажори і інші «сюрпризи».

Бережіть себе, бережіть бізнес. Впустіть у своє життя програму для СПА-салону ІСМІ Краса і обіграйте всі обставини.

З вірою в СПА-дива,

компанія ІСМІ

(Розробник програми для СПА-салону ІСМІ Краса


Додатково по темі:

Також може зацікавити: