Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для солярію
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для солярію

Коли людина, втомлена зимовою сірістю, може ненадовго зануритися в сонячне тепло і навіть ... отримати гарну рівну засмагу? Звичайно тоді, коли відвідає солярій.

І цей маленький рай для неї створюєте саме Ви. Адже це Ви володієте студією засмаги або студією солярію, вкладаєте в ваш бізнес частинку себе, намагаєтеся, щоб клієнтам було у Вас затишно.

У свою чергу, компанія ІСМІ піклується про Вас ось уже понад 10 років. І дещо дуже зручне і корисне є для Вас. Програма для студії засмаги або студії солярію ІСМІ Краса прекрасно враховує особливості цього бізнесу. Наприклад, запис в звичайний салон краси, як правило, на 30 хвилин, на 60 хвилин і т. д. У солярії ж людина може засмагати і 1 хвилину. Тому в програмі для студії засмаги або студії солярію ІСМІ Краса запис на 1 хвилину зручний.

Крім того, майже кожен клієнт, що користується послугами солярію, зазвичай купує крем для засмаги та одноразову продукцію. Продати її з програмою для студії засмаги або студії солярію ІСМІ Краса - дуже легко, як і легко вчасно замовити у постачальника, якщо закінчується.

Програма ІСМІ Краса відстежує і ресурс ламп для солярію, щоб було зручно вчасно їх замінити.

Програма для студії засмаги або для студії солярію ІСМІ Краса допомагає вести склад простіше і швидше, ніж зошити і електронні таблиці. З її допомогою легко розрахувати і виплатити зарплати співробітникам, в тому числі по складним процентовкам (1-2 секунди). Завдяки програмі для солярію або студії засмаги ІСМІ Краса Ви завжди знаєте, скільки витратили і скільки заробили, знаєте всіх клієнтів, всю історію їх обслуговування, можете швидко відстежити час, коли клієнтів мало, і простимулювати відвідуваність, щоб заробляти більше.

Так що, як бачите, користь програми для солярію або студії засмаги ІСМІ Краса незаперечна. Але і це ще не все.

Одна з нових для нашого ринку тенденцій - організація студії засмаги без участі адміністратора і взагалі будь-якої людини в приміщенні. Таке рішення підтримується програмою для солярію або студії засмаги ІСМІ Краса. Якщо давно мрієте розвинути мережу соляріїв з мінімальними витратами - з радістю підтримаємо в реалізації цієї ідеї.

В цілому, багаторічні спостереження свідчать про користь наявності програми для студії засмаги або для солярію. Це дозволяє власнику зосередити зусилля на розвитку та масштабуванні бізнесу без постійної докучливої оперативки.

Програма для солярію або студії засмаги ІСМІ Краса - кращий вибір для тих, хто цінує свій час, надійність і функціональність софта в поєднанні з простотою, а також для тих, хто звик вибирати по-справжньому надійних партнерів для бізнесу.

З найкращими побажаннями,

щирі шанувальники теплих країв (особливо серед зимових міст),

компанія ІСМІ

(Розробник програми для солярію або студії засмаги ІСМІ Краса)


Додатково по темі:

Також може зацікавити: