Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для спортивно-оздоровчого комплексу
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для спортивно-оздоровчого комплексу

Дух змагань, спортивна атмосфера, молодість, енергія, здоров'я, непідробні емоції, виклик собі ... Це про те, у що можна зануритися, коли відвідуєш спортивно-оздоровчий комплекс. Особливо якщо це частина інфраструктури великого підприємства. Як би щиро хотілося, щоб спортивно-оздоровчі комплекси виросли у всіх містах і селищах, як гриби! Це помножило би рівень щастя в суспільстві на 1000% ...

Однак, чим більший спортивно-оздоровчий комплекс, тим більше він вимагає уваги від керуючих. Адже важливо, щоб не тільки матеріальна база була в порядку і постійно вдосконалювалася, а ще й щоб всередину потрапляли тільки люди, яким це дозволено - адже це питання безпеки великого числа спортсменів, персоналу комплексу. Як забезпечити це оптимальним способом?

Програма для спортивно-оздоровчого комплексу ІСМІ Комплекс - найнадійніший вибір, крім того з великою кількістю додаткових плюсів для підприємства. І ось чому.

Програма ІСМІ Комплекс підтримує безперебійну роботу системи контролю та управління доступом (СКУД), яку ще називають турнікетна система. На великих масштабних об'єктах (на кшталт легкоатлетичних манежів) вона незамінна. Тільки за допомогою СКУД можна забезпечити контроль людських потоків на вхід і вихід. І за допомогою програми для спортивно-оздоровчого комплексу ІСМІ Комплекс це легко і логічно: можна людині з її карткою, припустимо, в басейн, тоді вона проходить, а не можна або вона прийшла не в свій час, тоді турнікет її не пустить. Так без особливої участі адміністративного персоналу вирішуються всі питання допуску або недопуску відвідувачів в певні зони комплексу.

Є в програмі ІСМІ Комплекс і рішення для організації проходу відвідувачів зовсім без участі персоналу в процесі.

Дуже важливим і досить копітким заняттям в роботі спортивно-оздоровчого комплексу є також нарахування зарплат співробітникам. Мова йде не тільки про адміністраторів та інших представників керуючої команди, але і про тренерів, які часто мотивовані від особистої виробки і далеко не завжди присутні на території весь робочий день. Як же порахувати зарплату за відпрацьовані години, зміни / чергування, за кількість людей на тренуванні, за кількість персональних тренувань і т.п.? Дуже просто, і головне - швидко. Якщо, звичайно, працювати в програмі для спортивно-оздоровчого комплексу ІСМІ Комплекс. Пара секунд - і всі розрахунки перед очима, можна друкувати відомість і видавати зарплату, а можна відправити все на зарплатні картки. Ну чи не мрія це? Потрібно запитати бухгалтера :)

Крім цих важливих завдань програма для спортивно-оздоровчого комплексу ІСМІ Комплекс вирішує питання товарно-матеріального обліку (як по закупівлях і продажах витратних матеріалів, так і по амортизації обладнання і інвентарю). У програмі ІСМІ Комплекс можна вести і заклад громадського харчування (спорт-бар, кафе, ресторан, лаундж-зону та ін.). Облік закладу громадського харчування організований звично, просто і зручно. Цифри завжди достовірні. Особливо зручна функція інвентаризації в будь-який момент (знову гідно зможе оцінити бухгалтер).

У сучасному світі все більше підприємств прагнуть зібрати якісну клієнтську базу, за допомогою якої легко не тільки відстежити переміщення клієнтів і їх покупки, але і також вчасно запропонувати клієнтам зробити повторну покупку. У програмі для спортивно-оздоровчого комплексу ІСМІ Комплекс є повний функціонал, що дозволяє зібрати про клієнтів особисту, контактну інформацію, історію обслуговування, покупок і оплат, стан рахунку (депозит, борг, нульовий баланс). З програмою ІСМІ Комплекс по кожному відвідувачу видно, що можна по його абонементу, скільки занять залишилося (якщо кількість лімітовано), коли закінчується термін дії. Також програма автоматично оповіщає клієнта або адміністратора, що термін дії карти або абонемента закінчується і добре б абонемент продовжити. І більше того, якщо в комплексі використовують мобільний додаток до програми ІСМІ Комплекс, то клієнт може сам оплатити таке продовження без участі персоналу.

Окремо варто відзначити, що програма для спортивно-оздоровчого комплексу ІСМІ Комплекс - це також найзручніша для спортивного об'єкту CRM система. У неї не треба «багато забивати руками», багато завдань менеджера відділу продажів виконуються автоматично, або генеруються менеджеру автоматично. Це зовсім без необхідності налаштовувати собі нагадування кожен раз по кожному спілкуванню з кожним клієнтом. Філософія ІСМІ CRM - вільний для живого спілкування і реальних продажів менеджер, який встигає якісно обробляти всі поставлені перед ним завдання. У той час, як в системах загальної спрямованості (не спеціально для спортивної галузі) філософія будується чомусь на тому, що треба «багато забивати руками». Питання тільки, коли ж тоді спілкуватися з клієнтами і продавати більше? ..

Якщо в комплексі є готель для спортсменів, то його облік програма для спортивно-оздоровчого комплексу ІСМІ Комплекс також візьме повністю на себе. Тут і бронювання номерів для груп або окремих осіб, реєстрація заїзду / виїзду, і облік витрат на прибирання, графіки покоївок, постановка номерів на ремонт, додаткові послуги в номер - все, що потрібно для повноцінної роботи готелю.

Мабуть, найприємніше в тому, що програма для спортивно-оздоровчого комплексу ІСМІ Комплекс - це одна програма, одна база даних, в якій ведеться одразу весь управлінський облік. Тобто ІСМІ Комплекс оголосила бій обліку по шматочках в різних джерелах. Це суттєва перевага, якщо бізнес має намір рости і розширюватися. Адже цифри не хтось «намалював», і не хтось ще «підкоригував», а вони просто є, просто тому що колектив виконує свою щоденну роботу в одному джерелі. І ці достовірні цифри під рукою в будь-яку секунду. Значить завжди можна змінити курс підприємства в потрібному напрямку або легко прийняти правильне рішення.

Для системних адміністраторів програма для спортивно-оздоровчого комплексу ІСМІ Комплекс - також хороший подарунок: нересурсоємна, невимоглива до «заліза», встановлюється як всередині підприємства, так і на зовніщніх серверах (або в хмарі). Це дозволяє забезпечити максимальну невразливість комерційної та конфіденційної інформації підприємства.

Само собою зрозуміло, програма для спортивно-оздоровчого комплексу ІСМІ Комплекс дозволяє охопити весь спектр рутинних завдань персоналу і розвантажити цінні уми для роботи над розвитком і масштабуванням. Адже спортивне суспільство - сила, яку мало хто здатен перемогти. У спорті - радість життя, здоров'я, ясність свідомості, творчість і цілеспрямованість, твердість і винахідливість і багато іншого, що так важливо для повноцінного життя людини і її міста, селища, країни, та й усієї планети. Значить, потрібно розширювати бізнес і будувати широку національну або міжнародну мережу спортивно-оздоровчих комплексів. А кращий з інструментів управління вже є, і це програма для спортивно-оздоровчого комплексу ІСМІ Комплекс.

З найкращими побажаннями,

з щирою вірою в рішучість спортивних підприємців,

компанія ІСМІ

(Розробник програми для спортивно-оздоровчого комплексу ІСМІ Комплекс)

Додатково по темі:

Також може зацікавити: