Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для студії персонального тренінгу
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для студії персонального тренінгу

Звикли працювати з вимогливими клієнтами, яким важлива камерність обстановки? Ваші клієнти цінують це. Адже Ви даєте їм можливість відключитися від робочої метушні, від щоденного шуму, і приділити увагу собі.

Для того, щоб кожен клієнт залишався задоволений цією можливістю, а Ви могли розвиватися і заробляти більше, є програма для студії персонального тренінгу ІСМІ Фітнес. Найприємніше в ній те, що вона допомагає організувати 100% завантаження студії з урахуванням особливих побажань кожного клієнта. Так, якщо клієнт приходить в студію і готовий платити за персональне тренування в кілька разів дорожче, він очікує отримати особливий сервіс (щоб йому принесли улюблений чай, наприклад, або подарували знижку до Дня Народження). Ці приємні дрібниці можна відстежити тільки, якщо у Вас є програма для студії персонального тренінгу ІСМІ Фітнес. У ній - вся історія відвідувань і оплат, примітки по кожному візиту і в цілому по клієнту, автоматичні нагадування про записи, автоматичні поздоровлення до свят, автоматичні сповіщення про акції та багато іншого, що корисно для організації високого рівня сервісу.

Також програма для студії персонального тренінгу чудово справляється з організацією запису на тренування - так, що кожен клієнт буде впевнений, що він - Ваш єдиний і неповторний. Програма дозволяє записатися клієнту самостійно, дозволяє вибрати і сплатити одразу ж кліп-карту на кілька тренувань з улюбленим тренером. А це спрощує роботу адміністратора, час якого може тепер бути використаний для організації індивідуального підходу до клієнта, і для створення тієї самої камерної атмосфери, за якою заможні люди приходять до студії персонального тренінгу.

Багато уваги в програмі також приділено складу та фінансас. Ви завжди можете побачити, скільки яких товарів закуплено, які швидко і добре розпродаються, а які замовляти краще не варто. Є можливість списувати інгредієнти в барі за нормативами, як в кафе. Програма для студії персонального тренінгу ІСМІ Фітнес в будь-який момент готова відповісти на питання про те, скільки і на що Ви витрачаєте, скільки заробили, і як краще розподілити витрати, щоб заробити в майбутньому більше.

Окремо варто відзначити блискавичний розрахунок зарплат персоналу в програмі для студії персонального тренінгу ІСМІ Фітнес. Які б складні системи мотивації Ви не винайшли, програма це підтримує і розрахує будь-яку зарплату за частки секунди.

Бережіть свій час, щоб використовувати його для розвитку бізнесу. Зростайте з програмою для студії персонального тренінгу ІСМІ Фітнес.

Додатково по темі:

Також може зацікавити: