Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для мережі комплексних підприємств 
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для мережі комплексних підприємств 

Ви встигли побудувати успішну мережу спортивно-оздоровчих, банних, готельно-ресторанних комплексів або заміських клубів? Це означає, що Ваш бізнес вже міцно стоїть на ногах і може розвиватися далі.

Однак всякому, навіть великому, кораблю необхідна навігація. Ясно, що вибудувати мережу підприємств неможливо без використання сучасних інформаційних систем і програмного забезпечення для обліку. Але чи зручно вести облік бухгалтерії в базі для бухгалтерів, громадського харчування - в базі для громадського харчування, фітнесу - в базі для фітнесу, готелю - в базі для готелю і т.д.? Це навряд чи. Адже кожного разу, коли потрібно швидким поглядом окинути цифри по всьому бізнесу в цілому, доводиться звертатися до керуючих всіх підрозділів, а потім чекати, поки звіт буде представлений ... Це щоразу втрата часу, яка іноді грає істотну роль в долі підприємства.

Є унікальне і абсолютно відповідне рішення питання - програма для мережі комплексних підприємств ІСМІ Комплекс. Тут можна відразу все :) Тобто вести облік всього комплексного об'єкта в одній базі даних, а також, що особливо подобається нашим клієнтам, - вести облік всієї мережі в розрізі філій. Це без пафосу - правда, можна за секунду отримувати звіт про доходи та витрати (і будь-який інший) як по кожній конкретній філії, так і по всій мережі вцілому. Це дозволяє вчасно приймати дуже важливі управлінські рішення і бачити незабаром їх результат, виражений в достовірних цифрах. Припустимо, що мережа нараховує три філії в різних містах. І в містах Х і У комплекси користуються популярністю і є прибутковими напротязі всього терміну життя, а ось в місті N комплекс постійно демонструє збитки і вимагає датування за рахунок прибутку інших двох. Що краще - розвивати, поборотися ще, чи все ж закрити або продати? На це питання зрозуміло можна відповісти, тільки маючи ніким не намальовані цифри, і розуміючи реально, чи зможе збитковий комплекс найближчим часом вийти в 0 або, можливо, навіть показати прибуток. Це можливо навіть без залучення керівників кожного комплексу (іноді і це важливо), просто і швидко, - коли є програма для мережі комплексів ІСМІ Комплекс.

Про найважливішу перевагу вже написано. Тепер власне, про те, що може програма для мережі комплексів ІСМІ Комплекс.

ІСМІ Комплекс дозволяє вести клієнтську базу з особистою, контактною інформацією про клієнтів, історією обслуговування. Тут є CRM, що не мудра і могутня, як для великих колл-центрів, а проста, зрозуміла і корисна, яка допомагає об'єкту працювати, а не краде час персоналу на «вбивання» масивів ніколи не аналізованих даних в дуже красиві, але складні інтерфейси. Простіше кажучи, в програмі для мережі комплексів ІСМІ Комплекс все, що може бути зроблено комп'ютером автоматично, робиться комп'ютером автоматично, а від людини потрібно всього трохи зусиль для налаштування і іноді для короткого заповнення деяких нюансів. Наприклад, ІСМІ Комплекс сама вітає клієнтів з особистими святами, сама нагадує про необхідність продовжити абонемент, допомагає клієнту самостійно розрахуватися за послуги і товари, і за абонементи в тому числі. Програма сама потривожить менеджера, якщо є клієнт, який почав обслуговуватися, а потім пропав і довго не повертається, щоб цей клієнт не став випадково втраченим через якусь робочу дрібницю. Важливо пам'ятати, що залучення нового клієнта обходиться підприємству в рази дорожче, ніж спокійні відносини з постійними клієнтами. ІСМІ Комплекс про це пам'ятає і не дає забути персоналу.

Ще програма для мережі комплексів ІСМІ Комплекс феноменально швидко рахує зарплати всім співробітникам, і навіть найцікавіші варіанти зарплат, ускладнені процентними або кількісними шкалами, погодинними або позмінними схемами, понаднормовими тощо. Бухгалтер і ІСМІ Комплекс - кращі друзі - це наша практика, коли справа стосується різного роду нудних і довгих розрахунків з перераховуванням і звірками.

Справжній помічник програма для мережі комплексів ІСМІ Комплекс і в справі обліку складу. Прибуткувати товари швидко, списувати на послуги - автоматично, відстежувати взаєморозрахунки з постачальниками - завжди будь ласка (в т.ч. і по товарах під реалізацію). А ще рахувати банкети, стежити за пропорційністю націнки до собівартості, бачити ходові позиції і «мертвий вантаж» - все це в будь-який момент за частки секунди дозволяє ІСМІ Комплекс.

Для найголовнішої людини на підприємстві завжди доступний звіт про рух грошей і звіт про прибуток. ІСМІ Комплекс настільки продумана, щоб кожному співробітнику було легко вносити інформацію про доходи та витрати вчасно просто протягом робочого дня, що варіантів не знати, скільки комплекс (як і мережа комплексів) заробляє і витрачає, просто не залишається. Будь-якої хвилини, як і говорилося вище, керуючий, директор або власник отримає максимально точні дані про те, в якому фінансовому стані знаходиться об'єкт або вся мережа. Це дозволить прийняти адекватне рішення щодо будь-якого питання і завжди розумно розподіляти доходи і витрати, щоб це співвідносилося з цілями мережі.

Програма для мережі комплексів ІСМІ Комплекс за роки свого існування на ринку показала себе як надійний і довговічний інструмент управління, який став для багатьох каталізатором зростання одиничного об'єкта в мережу. Що цікаво, бувало, що й власники мережі змінювалися, змінювалися і назви, а програма до цього дня продовжує працювати на комп'ютерах і служить цілям бізнесу вірою і правдою. Це може дивувати ... Тільки нехай краще дивує швидкість росту прибутку і швидкість масштабування Вашої мережі комплексних підприємств. Даруйте людям відпочинок, спорт, даруйте містам і селищам, а може і країнам, якісну інфраструктуру! ІСМІ Комплекс просто завжди поруч і допоможе в цьому в режимі 24/7. Навіть коли світла ідея прийшла в Вашу голову прямо в басейні на Балі, ІСМІ Комплекс покаже, що потрібно, щоб ідея стала реальністю :)

Додатково по темі:

Також може зацікавити: