Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для ногтьової студії
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для ногтьової студії

Доглянуті ручки - мрія будь-якої жінки. Та й поважаючого себе чоловіка охайний манікюр дуже прикрашає. Тому власники нейл-студій, Ви - справжні чарівники, які вміють втілювати мрії.

Програма для нейл-студії (нігтьової студії) ІСМІ Краса теж чарівна, адже вона готова виконати Вашу мрію. Хочете знати, про що це?

Ви відкривали свій бізнес, тому що мріяли працювати в красивій сфері з яскравими фотками, різнобарвними відео з салону, в атмосфері постійного WOW-ефекту. Хіба вписувалося в Ваші плани те, що косметику і матеріали потрібно буде весь час рахувати, касу контролювати, співробітникам рахувать зарплату (і не можна помилитися)? .. А те, що ціна на Ваші послуги не може рости або знижуватися, коли Ви цього побажаєте, а повинна враховувати ситуацію на ринку, тобто Ви не можете просто взяти і почати продавати свої послуги в п'ять разів дорожче інших нейл-студій і салонів широкого профілю ... Тому що вони вкрадуть у Вас більшу частину клієнтів. І дешевше них теж недобре :(

Крім цих питань, ще є: підбір персоналу, ремонт обладнання, закупівля витратних матеріалів, залучення нових клієнтів, охорона, перевірки ...

Занадто багато турбот для однієї тільки голови.

Програма для нейл-студії (нігтьової студії) ІСМІ Краса легко стане Вашою другою головою :) Для неї розрахунок і виплата зарплат - справа пари секунд. Вести склад - легко і зручно, хоч удома з телефону. Каса автоматично є просто тому, що в програмі зазначено кожне відвідування клієнта. Списувати матеріали можна за наперед заданими нормами - все просто, один раз налаштували - і далі не треба про це думати.

Ще програма для нейл-студії (нігтьової студії) ІСМІ Краса завжди знає, вигідно чи ні продавати послугу за такою-то ціною, і ви це одразу ж бачите. Також вона підкаже, скільки бізнес витрачає грошей, щоб Ви знали, куди його направляти в даний момент, на чому економити або на що збільшити бюджет. Програма для нейл-студії (нігтьової студії) ІСМІ Краса завжди привітає Ваших клієнтів з їх особистими святами і нагадає про записи, щоб робочі місця не простоювали (якщо клієнт забув про запис), а ви отримували більше доходів.

Це означає, що Ви зможете приділяти більше часу тим питанням, в яких потрібна Ваша світла і відпочила голова.

Тож, якщо відчуваєте, що друга голова Вам не завадить, зверніть увагу на програму для нейл-студії (нігтьової студії) ІСМІ Краса, вона не відмовить Вам в допомозі та вирішить будь-яке питання не «навмання», а максимально точно.


Додатково по темі:

Також може зацікавити: