Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Масажист.
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬМасажист.

Ваша праця просто незамінна для людей, які весь час щось читають або пишуть в своїх гаджетах, і від цього весь час сутуляться. Без Вас немає життя спортсменам, які навіть часто сплять на кушетці, правда? ..

Ви - масажист, майстер з сильними руками, який добре знає, куди натиснути, щоб всі ми відчули дивовижну легкість в тілі. Дякуємо вам за це.

Щоб Ви могли працювати спокійно, не відволікаючись на рутину, ми для Вас теж постаралися, і продовжуємо старатися вже більше 10 років. Якщо давно мріяли, щоб клієнти могли записуватися самі, навіть без дзвінка, на той час, який позначено вільним, то програма для масажиста ІСМІ Краса ідеально Вам підходить. Ще вона зберігає всю історію обслуговування клієнтів з їх особистими картками і сумами, які вони Вам заплатили. А Ви також можете вести склад і фіксувати витрати (наприклад, на транспорт і косметику, на одноразову продукцію, на оренду кабінету) в програмі для масажиста ІСМІ Краса.

Все це круто, тому що Ви звільняєте собі більше часу для того, щоб обслуговувати клієнтів і більше заробляти. А програма для масажиста ІСМІ Краса стежить і за записом клієнтів, і також за доходами і витратами. А значить Ви зможете домогтися великого успіху як підприємець, і, можливо, незабаром, будете працювати вже не на самоті, а у власному масажному кабінеті з колегами, або (це для нас зовсім ідеально) станете успішним власником мережі масажних салонів. Багато наших клієнтів так і роблять, а ми святкуємо їх успіхи)

Приєднуйтесь, розвивайтеся. З радістю допоможемо!


Додатково по темі:

Також може зацікавити: