Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для тренажерного залу ІСМІ Фітнес
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для тренажерного залу ІСМІ Фітнес

Вам подобається, коли навколо сильні, здорові і красиві люди, які так само, як і Ви, люблять залізо, хорошу компанію і драйв? Всі вони люблять досягати нових спортивних вершин, просто для себе, кожен день ...

А хочете теж досягти нової вершини, тільки в бізнесі? Хочете, щоб таких спортсменів ставало більше, і з Вашою участю? Є відмінний інструмент - програма для тренажерного залу ІСМІ Фітнес. Програма дозволяє клієнту записатися на персональне тренування самостійно, навіть без участі адміністратора. Також програма для тренажерного залу ІСМІ Фітнес дозволяє клієнту самостійно вибрати, купити і оплатити собі абонемент або кліп-карту на персональні тренування. Звісно, в програмі для тренажерного залу ІСМІ Фітнес зберігається історія відвідувань клієнтів, історія всіх оплат, видно, до якого тренера найчастіше клієнт записується. Ця інформація дозволяє зрозуміти, який тренер найкращий в команді, а якого потрібно підтягнути. А значить, зал буде продавати більше персональних тренувань, і Ви заробите більше.

Крім цього, програма для тренажерного залу ІСМІ Фітнес за секунду рахує зарплату кожному співробітнику (в тому числі - по складним процентовкам). Програма чітко веде склад, дозволяє враховувати в тому числі і бар. Крім того, в ній легко відзначати всі витрати, що дозволяє Вам точно знати, скільки і на що Ви витрачаєте і де витрати перерозподілити. Будь-який робочий момент з програмою легко і швидко відстежується і контролюється.

З програмою для тренажерного залу ІСМІ Фітнес бізнесу легко вийти на новий рівень, розвинутися і перетворитися в мережу. А власнику бізнесу приємно займатися розвитком своєї прекрасної справи, не відволікаючись на оперативну роботу.

Програма для тренажерного залу ІСМІ Фітнес стала надійним другом (без перебільшення) для багатьох сотень тренажерних залів за більш ніж 10 років, і продовжує ним залишатися. Приєднуйтесь до тих, хто Вас цінує і розуміє!

Додатково по темі:

Також може зацікавити: