Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для перукарні.
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для перукарні.

Маєте перукарню? Відмінно! Ви щаслива людина, і ось чому.

Ваш бізнес, по суті, вічний. Завжди і всім потрібно тримати зачіску в порядку. Навіть колега-перукар сам себе якісно підстригти не зможе, значить клієнтів у вас багато-пребагато. Ось тільки як їх «зловити»?

Програма для перукарні ІСМІ Краса допомагає з цим завданням. Адже все дуже просто: жінки-клієнтки хочуть уваги, а чоловіки-клієнти забудькуваті. А значить наше завдання як улюбленої перукарні вчасно запросити на стрижку, зробити приголомшливе фарбування або укладку (незважаючи ні на що, навіть якщо майстер-чарівник вирішив звільнитися якраз перед записом на фарбування «барбі»-блондинки). Для цього в програмі для перукарні ІСМІ Краса є взагалі все: нагадування про повторні процедури (корисно як раз для забудькуватих чоловіків); історія формул фарбування (незамінно в справі ідеального блонда;)); нагадування про свята клієнтів і автопривітання; лист запису і багато-багато іншого, що в перукарні в наш час краще мати і активно використовувати.

Крім того, легко списувати косметику, вести склад, бачити рентабельність тієї чи іншої продедури або косметичного засобу (все-таки, постачальники дають розрахунки не завжди оптимальні для нашої перукарні). Ну і якщо ви часто недосипаєте через довгі і нудні розрахунки та звірки зарплати майстрів, то це залізний аргумент на користь програми для перукарні ІСМІ Краса. Тому що вона робить магію - і зарплата розрахована максимально точно і моментально швидко.

Знаєте, навіть якщо в касі «є» кожен раз, як Вам потрібно на що-небудь, все одно, знати клієнтів в обличчя сьогодні - це ввічливість. А користуватися цим знанням в своїх інтересах - це шлях до того, щоб ви керували більш ніж однією перукарнею і розпоряджалися більш, ніж однією касою;) Програма для перукарні ІСМІ Краса - чудова річ для досягнення цієї мети.


Додатково по темі:

Також може зацікавити: