Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для мережі фітнес-клубів
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для мережі фітнес-клубів

Ви мрієте жити в суспільстві здорових, сильних і щасливих людей ... а ще красивих? .. Значить, мережа фітнес-клубів - Ваш бізнес.

А у будь-якого мережевого бізнесу є нагальне питання - встигнути все, у всіх філіях відразу. Для цього можна мати багато рук, ще варіант - магічне вміння клонуватися :) Ну а якщо серйозно, то для вирішення цього завдання досить одного власника або керуючого мережі і одного звичайного комп'ютера ... Правда, якщо на комп'ютері є програма для мережі фітнес-клубів ІСМІ Фітнес.

Програма для мережі фітнес-клубів ІСМІ Фітнес краще за інших підтримує роботу мережевих підприємств. З її допомогою можна оцінювати прибутковість кожної філії і всієї мережі вцілому без калькулятора, блокнота і електронних таблиць.

Програма для мережі фітнес-клубів ІСМІ Фітнес зберігає всю інформацію про клієнтів, їх контакти, історію обслуговування, взаєморозрахунки з клубами мережі, історію за абонементами і картами і т. п. Програма підтримує схему роботи з мережевими клубними картами (коли клієнт може з однією картою тренуватися в різних клубах мережі). За допомогою програми для мережі фітнес-клубів ІСМІ Фітнес можна реалізувати будь-яку програму лояльності для клієнтів. Є в ній чим зайнятися і відділу продажів, і відділу маркетингу, при цьому працювати легко, а навчитися швидко - за 2-3 години.

Програма для мережі фітнес-клубів ІСМІ Фітнес швидко рахує складні зарплати, і навіть найскладніші. Ваш бухгалтер буде їй щиро вдячний. При цьому, зарплата розраховується автоматично навіть тим співробітникам, які працюють в різних філіях, а не весь час в одній - так можуть не всі аналогічні програми.

Облік товарів і матеріалів (в тому числі і по фітнес-бару, ресторану, кафе, лаундж-зоні) відбувається так само природно, як дихання. Досить просто вчасно вносити покупки і періодично проводити переоблік (в цілях, щоб персонал не розслаблявся). Частина, пов'язана зі списанням продуктів по бару і штучного товару, повністю автоматизована. Це здорово економить час. Переоблік доступний в будь-який момент, а не тільки в кінці зміни. Також легко побачити, які позиції продаються, а які ні, і відповідно до цього внести корективи.

Програма для мережі фітнес-клубів ІСМІ Фітнес відмінно працює з системами контролю доступу різних виробників і різних конфігурацій. Це так звані турнікетні системи. Також програма працює і з будь-яким торговим обладнанням.

Найголовніше, що програма для мережі фітнес-клубів ІСМІ Фітнес стає «клоном» керуючого або його «додатковими руками», дозволяючи людині займатися тільки тими завданнями, рішення яких вимагає живого розуму. А рутинна і оперативна робота легко переноситься на комп'ютер - його сильні залізні плечі для цього і створені. Значить, маючи в своєму розпорядженні програму для мережі фітнес-клубів ІСМІ Фітнес, Ви можете досягати нових висот, витрачаючи на це значно менше зусиль.

Наважуйтесь! І вперед до розвитку мережі в масштабі країни і світу! З програмою для мережі фітнес-клубів ІСМІ Фітнес це легко можна реалізувати. Наші мережеві клієнти не змінюють ІСМІ Фітнес на інших і відкривають нові клуби;)

Додатково по темі:

Також може зацікавити: