Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для студії танцю ІСМІ Фітнес
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для студії танцю ІСМІ Фітнес

Ви власник школи танців. А це означає захопленість процесом, створення неповторних моментів, постійне переживання справжніх емоцій і ... серйозна фізична втома.

Щоб трохи пом'якшити напруження, дуже підходить програма для студії танцю ІСМІ Фітнес. Програма для студії танцю ІСМІ Фітнес допомагає вести клієнтську базу, зберігаючи особисті дані, історію відвідувань і оплат клієнтів, вітає їх зі святами автоматично. Також програма для студії танцю ІСМІ Фітнес нагадує клієнтам про записи на заняття, сигналізує адміністратору, якщо клієнт довго не приходить. Програма для студії танцю ІСМІ Фітнес дуже точно веде абонементи і вчасно підказує, що потрібно їх продовжити. А своєчасне продовження абонементів - запорука фінансової стабільності студії танцю.

Програма для студії танцю ІСМІ Фітнес дозволяє клієнтам записатися на заняття в зручний час або в свою групу, також можна розписати групи за певним графіком легко і зручно.

У програмі для студії танцю ІСМІ Фітнес можна продавати і оренду залу, і додаткові товари (чешки, костюми, інвентар, брендовану продукцію). А ще можна вести облік бару, як в кафе (просто не губіть більше Вашу каву;).

Крім доходів програма для студії танців ІСМІ Фітнес дуже швидко наводить порядок у витратах бізнесу. Так, просто відзначаючи витрати (як правило, силами адміністатора), можна аналізувати, на що йде надто багато, а куди, навпаки, варто інвестувати більше коштів. Коли вся ця інформація перед очима в зручному вигляді, все одразу стає зрозуміло і легко.

І зарплата, звичайно. Рахувати її на калькуляторі або в електронних таблицях - занадто довго і виснажливо. Дозвольте програмі для студії танцю ІСМ Фітнес розрахувати зарплати всіх співробітників по будь-яким складним схемам за частки секунди. А Ви зможете більше творити або більше відпочивати :)

У нашому житті багато що залежить від того, як ми витрачаємо свій час. Приєднуйтесь до тих, хто його проводить за улюбленою справою частіше, ніж за рутиною і оперативкою. Наважуйтесь на програму для студії танцю ІСМІ Фітнес.

Додатково по темі:

Також може зацікавити: