Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Салон краси - це великий і активний світ, де немає місця рутині.
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬСалон краси - це великий і активний світ, де немає місця рутині.

З ІСМІ Краса клієнти запишуть себе самі будь-яким зручним для них способом (соцмережі, мобільний додаток). Косметика сама себе спише на кожну процедуру, рівно стільки, скільки Ви сказали. Адміністратор може і не брати гроші у клієнта, адже оплата можлива карткою або безконтактно. Зарплата рахується теж сама - якщо Ви користуєтеся зарплатними картками, то і видавати її не доведеться, ну а якщо звикли до готівки - то видача зарплати займе пару хвилин (якщо швидко рахуєте гроші).

Це основні точки болю в управлінні салоном краси, але в ІСМІ Краса є багато приємних додаткових функцій.

Автоматичні нагадування про записи клієнтам, привітання з Днем Народження, інформування про акції та спеціальні пропозиції, всі клієнтські фінанси - від історії чеків клієнта до середнього чека по салону або по групі процедур.

Ще програма для салону краси ІСМІ Краса легко виконує роль відділу кадрів - є особисті картки співробітників, ведеться автооблік відпрацьованого часу, зберігаються всі взаєморозрахунки (включаючи обслуговування співробітників в салоні і покупки косметики співробітниками).

І головне - секунди на те, щоб видати Вам будь-яку фінансову інформацію і статистику. Зовсім не так, як раніше: адміністратор, дай мені цифру доходу за місяць - і чекаємо три дні ... Саме час - наша головна цінність в сучасному світі. І якщо ми грамотно ним розпоряджаємося, то завжди будемо на крок попереду, якщо не на кілометр;)

Сумніваєтеся, що програма для салону краси потрібна? Вирішуйте. З ІСМІ Краса вести бізнес класно!


Додатково по темі:

Також може зацікавити: