Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для мережі салонів краси ІСМІ Краса
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для мережі салонів краси ІСМІ Краса

Володієте мережею салонів краси. Багато часу витрачаєте на оперативну роботу. Але насправді мрієте розвинути мережу в міжнародному форматі і запустити успішну франшизу ...

Є ідея, як зробити це. Програма для мережі салонів краси ІСМІ Краса відмінно роздасть всім завдання і вчасно нагадає, щоб все було виконано. Програма для мережі салонів краси ІСМІ Краса також збереже кожне відвідування клієнта, кожну оплату чека, нагадає клієнту про записи, а також привітає його з Днем Народження. Ще програма допоможе клієнту самостійно записатися в салон краси - в будь-який з мережі. Так що адміністратора ніхто зайвий раз турбувати не буде.

Крім іншого, програма моментально розрахує зарплату по кожному співробітнику (навіть якщо він працює в різних салонах мережі по черзі). Програма для мережі салонів краси ІСМІ Краса максимально точно веде склад. У ній зручно товар купити (оприбуткувати), списати (навіть за нормативами), і контролювати (проводити переоблік).

З програмою для мережі салонів краси ІСМІ Краса власнику більше не потрібно просити адміністратора або керуючого кожного салону щось порахувати і йому передати. Він просто заходить в програму в зручний час і може переглянути фінансовий стан, доходи, витрати, чистий прибуток, середній чек, приріст / утримання клієнтів і багато іншого як по кожному салону, так і по всій мережі. Це дуже зручно, коли на одному екрані все - і ще не треба чекати, поки хтось намалює правильні цифри в правильних таблицях. Об'єктивна інформація про бізнес в будь-який момент часу - хіба це не мрія?!.

Програма для мережі салонів краси ІСМІ Краса може працювати як на локальних комп'ютерах, так і «в хмарі». Підтримуються всі поширені програми лояльності (в тому числі їх мережева робота), робота з фіскальним реєстратором (як фізичним, так і програмним), з будь-яким торговим обладнанням (сканери штрих-кодів, термінали збору даних, чекові принтери і т. п.).

Приділіть час собі, дайте відпочинок голові, а потім придумайте щось особливе і геніальне для розвитку бізнесу! Програма для мережі салонів краси ІСМІ Краса легко впорається з оперативкою і допоможе в кожному робочому питанні власнику і співробітникам.

Додатково по темі:

Також може зацікавити: