Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для б'юті-бару ІСМІ Краса
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для б'юті-бару ІСМІ Краса

Впевнені, що кожна дівчина повинна бути блискучою, як королева, незалежно від часу доби і місця, де вона знаходиться? Так! Усі жінки мріють про таке, а Ви це робите кожен день.

Б'юті-бар - це як фея-хрещена: йшла Попелюшка повз, заглянула на годинку і вуаля - тепер вона Принцеса.

Основне завдання б'юті-бару - це перетворити дівчину не тільки красиво, але і швидко. Адже різних ситуацій багато: діловий макіяж перед роботою або важливою зустріччю, вечірній прямо перед торжеством, весільний образ - коли весь день нареченої розписаний по хвилинах ... Для того, щоб ця задача була здійсненна, є відмінний помічник. Програма для б'юті-бару ІСМІ Краса веде запис клієнтів без звернення до адміністратора - тобто клієнт сам резервує час, а програма сама йому нагадує, коли слід прийти.

Чим ще може бути корисна програма для б'юті-бару ІСМІ Краса? Серед великої кількості «корисностей» варто особливо виділити одну. Програма для б'юті-бару ІСМІ Краса може вести абонементи, а це класна можливість для цього бізнесу. Адже якщо клієнт купив у Вас абонемент (скажімо, на укладку + діловий макіяж), то він точно не втече до конкурентів, поки абонемент діє. І Ви отримаєте одразу хорошу суму наперед. А з програмою для б'юті-бару ІСМІ Краса Ви будете знати не тільки, скільки послуг вже надали по абонементу, а й коли клієнту нагадати, щоб він продовжив його. Для багатьох країн в світі це вже звично.

Ще програма для б'юті-бару ІСМІ Краса веде склад, розраховує зарплати співробітників (включаючи складні процентовки), вітає клієнтів з особистими святами автоматично. Ну і звичайно, розповідає Вам чесно, скільки Ви вкладаєте в бізнес, а скільки він Вам приносить.

З таким помічником дуже скоро у Вас з'явиться мережа б'юті-барів (добре б, щоб міжнародна;) Як думаєте?

Вирішуйте! Розвиватися потрібно завжди)

З вірою в Ваш бізнес

І з вдячністю за красивих і щасливих жінок навколо,

компанія ІСМІ

(Розробник програми для б'юті-бару ІСМІ Красота)

Додатково по темі:

Також може зацікавити: