Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програма для барбершопу
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограма для барбершопу

Що робиться у барбершопі (від англ. - barbershop)? Це питання, напевно, зводить з розуму не один цікавий розум старшого покоління. Адже барбершоп - це не перукарня, але там стрижуть, і не бар, але там пригощають віскі ...

Ваш барбершоп - це особлива культура, культура, яка неможлива без атмосфери чоловічого клубу, простору без жінок, а тільки для чоловіків.

І Ви, створюючи такий бізнес, як барбершоп, точно мріяли ... Тільки зовсім не про те, що будете копирсатися в таких питаннях, як середній чек клієнта, або причина перевитрати віскі, або куди поділася ціла упаковка дорогого шампуню (купленого заради Ваших улюблених клієнтів - справжніх чоловіків). Але ці питання неминуче виникають в процесі роботи на всіх підприємствах. І їх доводиться моніторити і вирішувати якимось чином.

Програма для барбершопа ІСМІ Краса бере ці завдання на себе. А вам дістається час - час для обмірковування нових фішок для чоловіків, які залишають у Вас гроші. Він неодмінно стане в нагоді! Адже без фішок барбершоп буде непомітний серед маси інших закладів, а ви «недоотримаєте» очікуваний дохід. І тоді постане питання - а, може, ну його - продати, закрити? .. Ні! Програма для барбершопа ІСМІ Краса Вам просто не дозволить так вчинити з Вашим крутим (по правді кажучи) дітищем.

Програма для барбершопа ІСМІ Краса сама знає, як звуть Ваших клієнтів, коли і скільки вони витратили, що купували. Вона автоматично з турботою нагадає таким зайнятим і тому забудькуватим чоловікам, коли знову потрібно відвідати найкращого майстра (і принести Вам свої грошики;)). Вона обов'язково (якщо дати їй вказівку) привітає іменинників, нагадає, на коли клієнт записаний в барбершоп. Програма для барбершопа ІСМІ Краса допоможе не втрачати більше дорогий віскі і такий дивовижний шампунь (та й каву, куди без неї), тому що вміє все це відслідковувати (вчасно купувати і дозовано списувати).

Але один з найприємніших сюрпризів для власника від програми для барбершопа ІСМІ Краса - це розрахунок зарплат за мить. Зізнайтеся, частенько сидите з калькулятором до пізньої ночі, все звіряючи, множачи і ділячи? Рішуче пора покласти цьому край.

І це не тільки тому, що нудно. А ще й тому, що Ваш барбершоп повинен (він просто зобов'язаний) розвиватися. І ми перші, хто хоче бачити мережу Ваших барбершопів мінімум по всій країні (хіба не приємно милуватися красенями-чоловіками не тільки в столиці;)). А це вимагає часу і іноді спокійного відпочинку, щоб потрібна геніальна ідея прийшла у Вашу голову і бізнес розгойдав цей світ.

Будьте впевнені - програма для барбершопа ІСМІ Краса краще всіх вміє виграти час для найважливішого - для зростання і розвитку.

Додатково по темі:

Також може зацікавити: