Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
ІСМІ - професіоналізм і відповідальність!
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬІСМІ - професіоналізм і відповідальність!

Гарне програмне забезпечення як повітря необхідно практично всім підприємствам індустрії краси.

Ми дуже добре це розуміємо - адже для нас, як для компанії, яка працює в сфері консалтингу і маркетингу для салонів краси, SPA, магазинів, etc., дуже важливо, щоб клієнт міг приймати рішення, спираючись на адекватну аналітику, а не на нічим не підкріплені припущення.


Перш ніж рекомендувати власникам і директорам програму по автоматизації управління салоном краси або SPA, я уважно вивчила практично всі подібні програми - понад 10, які пропонуються в Україні. Ось критерії, за якими я вибирала:

Обов'язково галузеве рішення
функціональність
Наявність управлінських звітів
Ціна
Простота використання та інсталяції
маштабованість
підтримка
гарантії
На підставі виконаної роботи і тестів, я однозначно рекомендую програму ISMIe Краса! Крім, власне, характеристик самої програми відзначу також, що Валентина та Ярослав відмінно знають ринок, галузеву термінологію, вміють спілкуватися однією мовою з керуючими і з персоналом, який буде працювати з програмою - адміністраторами та бухгалтерами і дуже відповідально підходять до роботи! Бажаю Вам подальших успіхів і багато вдячних клієнтів!

З повагою, Наталя Гончаренко

Керуючий партнер компанії «Салонний маркетинг», м.Київ

Додатково по темі:

Також може зацікавити: