Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Власник тренажерного залу «Оксфорд» Скоробогатов Роман.
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬ



Власник тренажерного залу «Оксфорд» Скоробогатов Роман.

Хочу висловити величезну подяку розробникам програмного забезпечення ISMIE для фітнес-клубу!


Я довго підбирав програму для тренажерного залу. Для мене це було дуже важливо, тому що від автоматизації обліку залежить дуже багато чого.

Основні вимоги до програми були:

- облік клієнтської бази,
- обслуговування клієнтів по магнітними картками,
- облік особових рахунків клієнтів,
- знижки і програми лояльності,
- облік продажів спортивного харчування та спортивних товарів, прихід, витрата і контроль залишків на складі,
- різні види нарахування заробітної плати (погодинна, відсоток від продажів, нарахування відсотка від персональних тренувань і ін.)
- графік роботи співробітників, журнал робочого часу,
- попередній запис клієнтів,
- синхронізація бази даних,
- СМС розсилання.
Тобто все те, що значно полегшує роботу тренажерного залу, робить її максимально ефективною і контрольованою, зручною для клієнтів і економить час і кошти.

У моїй практиці був гіркий досвід покупки програми для салону мобільного зв'язку, через її недосконалість я зіткнувся з величезними проблемами, що забрало в мене багато часу, фінансових і трудових витрат, відверто сказати згадувати моторошно. Тому в цей раз я до питання вибору програми автоматизації обліку для фітнесу підійшов з особливою обережністю і ретельністю. Переглянув величезна кількість відео презентацій програм для фітнесу, форумів, відгуків, демоверсії, консультувався у працівників інших фітнес центрів, в загальному, цей процес вибору зайняв у мене більше місяця. Після презентації Ярослава зупинив свій вибір на програмі фітнес-клубу від ISMIE. Функціональність, простота і зручність використання програми - не тільки виправдала мої очікування, але і значно перевершили їх. Дуже приємно мати справу з людьми, які можуть працювати. Хлопці показали свій професіоналізм, і індивідуальний підхід до клієнтів. Дистанційно в онлайн режимі грамотно і дохідливо навчали наших адміністраторів, врахували всі наші особливості, налаштували програму під наші вимоги і побажання, і пунктуально продовжують консультувати і коригувати функції програми для нашої зручності.

Спасибі Вам величезне від мене і всього нашого колективу тренажерного залу «Оксфорд»!

Все благ і процвітання!

Так тримати!

Додатково по темі:

Також може зацікавити: