Программа для фитнес-клуба салона красоты Украина ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬ de en ru ua

Програма для ресторану, кав'ярень, кафе, фаст-фудів, фуд-кортів ISMIe Ресторан

КАСИРУ

Швидка обслуга про плата чеків будь-яким зручним способом з урахуванням персональних знижок або бонусів. Перегляд касового звіту. Підтримка роботи з фіскальним обладнанням.

ОФІЦІАНТУ

Програма для ресторану ISMIe Кафе дозволяє офіціантові швидко і безпомилково приймати замовлення з мобільних пристроїв і розраховувати відвідувачів, не відходячи від столика. Економте час - це важливо для їх лояльності.

ВІДВІДУВАЧАМ

Програма для ресторану ISMIe Кафе підтримає будь-яку програму лояльності, яку Ви зможете придумати. Створюйте коло постійних клієнтів - зменшуйте витрати на рекламу.

АДМІНІСТРАТОРУ

ISMIe Кафе дозволяє адміністратору швидко і легко аналізувати роботу зміни, редагувати топ-лист і стоп-лист меню, редагувати / скасовувати чеки після друку зустрічки. Все для оперативного контролю та швидкої опрацювання слабких місць.

БУХГАЛТЕРУ

ISMIe Кафе - це повноцінна система обліку з фронт і бек-офісу. Бек-офісу дозволяє бухгалтеру швидко і (!) В будь-який момент часу провести інвентаризацію, переглянути залишки на складі, легко оформляти прибуткові накладні, вводити калькуляції і технологічні карти і багато іншого. Може інтегруватися з програмою бухгалтерського обліку.

ВЛАСНИКУ,ДИРЕКТОРУ

ISMIe Кафе - це швидкий аналіз продажів, ефективності співробітників, завантаження закладу по годинах, днях тижня, сезону, повна аналітика доходів і витрат, швидкий розрахунок прибутку (в т.ч. і в динаміці). Реагувати швидше тепер просто.

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Робота ISMIe Кафе може бути організована із застосуванням (POS - монітори, грошові ящики, термопринтери, сканери штрих-кодів і інші зчитувачі тощо.) Економія часу співробітників - підвищення якості обслуговування.

БЕЗПЕКА

ISMIe Кафе встановлюється як на локальні комп'ютери, так і на сервер, «в хмару». Все на Ваш розсуд.

ІНСТАЛЛЯЦІЯ ТА НАВЧАННЯ

Програму встановлюємо ми, відразу ж проводячи початкове навчання співробітників. Якщо є дані в Excel або інших програмах, допомагаємо із завантаженням. Запускається облік на 2й - 3-й день після установки.

ПІДТРИМКА

Даруємо цілий рік підтримки користувачів і реалізації корисних побажань при покупці програми ISMIe Кафе. Ми хочемо, щоб у Вас все вийшло.

ЗРУЧНІСТЬ І ТУРБОТА

Програма для ресторану ISMIe Ресторан створена для бізнесу різних масштабів - від вуличної кав'ярні до елітного ресторану - і у кожного виходить розвиватися з нами.