Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Шостий Всеукраїнський Фітнес Форум Антикризове управління.
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬШостий Всеукраїнський Фітнес Форум Антикризове управління.


Швидше за все вчишся в трьох випадках - до 7 років,
на тренінгах, і коли життя загнала тебе в кут.
Стівен Кові

Шестой Всеукраинский Фитнес Форум


Всеукраїнський Фітнес Форум вже в шостий раз зібрав в Києві найпрогресивніших представників фітнес-індустрії. В суботу 14 березня 2015 року в Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній відбувся обмін цінним практичним досвідом між співробітниками діючих фітнес-клубів з різних куточків України, в тому числі Донецька та Луганська.


Окремо хочеться відзначити, що організатори заходу не вперше зробили спробу залучити до діалогу представників влади. І якщо минулого разу міністр молоді та спорту в суботу був зайнятий настільки, що приїхав на захід не дочекався навіть відкриття форуму, то в цей мер міста Києва (в минулому знаменитий боксер) не відгукнувся на вручене йому особисто запрошення і зовсім.


Деякі яскраві моменти:

Владислав Вавілов (віце-президент Київського Фітнес Союзу, бізнес-тренер):


«Криза змушує діяти»

«Вчитися потрібно 60 хвилин в день»

«У нас люди, коли відчувають, що щось перестало приносити прибуток, відразу кидають цим займатися»

Ігор Брандіні (директор з розвитку мережі фітнес-клубів «АтлетиКо», м.Київ):


«Ми не платимо тренерам відсоток за тренування ВЗАГАЛІ»

«Ми позиціонуємо наші послуги як свого роду гігієнічний сервіс. Всі ми чистимо зуби щодня. Скажіть, хто-небудь чистить зуби в преміальному сегменті? » (Ред. - про спробу порівняти рівень сервісу преміального клубу з рівнем сервісу в клубі економ сегметов)

Дмитро Крутіков (власник фітнес-центру, м.Луганськ):


«У клуб прийшов чоловік в уніформі, підійшов до адміністратора і попросив продати йому 10 карт. На прохання адміністратора повідомити прізвища - відмова, імена ... Відповідь: Імена не можу, тільки позивні »Питання із залу:« А як же Ви розумієте, хто займається? » Дмитро: «По позивним: Диригент, Режисер і їх колеги»

На завершення цього короткого пост-релізу хотілося б відзначити, що життя загнала нас в кут (в черговий раз), фітнес-форум не гірше (а багато в чому навіть краще!) Тренінгів, і хоча більшості з нас вже давно не до 7 років, вчитися потрібно. Обмінюватися досвідом необхідно ... якщо, звичайно, ми плануємо жити у квітучій і благополучній країні. І вчитися - це те, що залежить виключно від нашого бажання і можливостей по боротьбі з лінню). Усупереч словам Дмитра Раімова (політетехнолог, засновник вільної школи журналістики), який на ювілейному 5 Фітнес Форумі в листопаді 2014 року напророкував, що фітнес-клубів стане менше, бідні стануть жебраками і багаті тільки ще більше розбагатіють, а жебраки зовсім помруть, ми зібралися і цього разу. Але сперечатися потрібно до перемоги, особливо з політтехнологами). Так що до зустрічі на 7 Всеукраїнському Фітнес Форумі вже в листопаді 2015 года!


P.S. для Владислава Вавилова: Висловлюємо щиру подяку за Ваш організаторський працю і за те, що Фітнес Форум є тією опорною точкою, яка дозволяє йти вперед і вище!


P.S. для всіх, хто причетний до фітнес-індустрії: Друзі! Фітнес - це спосіб життя. Фітнес Форум -майданчик для тих, хто в цьому житті прагне до перемоги через командну гру. Приєднуйтесь! ))

Додатково по темі:

Також може зацікавити: