Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Сьомий Всеукраїнський Фітнес Форум Подія року професійного фітнесу.
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬСьомий Всеукраїнський Фітнес Форум Подія року професійного фітнесу.

Сьомий Всеукраїнський Фітнес Форум

Седьмой Всеукраинский Фитнес Форум


Сьомий фітнес форум пройшов під знаком практичних порад про те, як збільшити прибутковість клубу.

Практично відсутні теоретичні викладки і самозамилування, доповідачі ділилися досвідом того, як в наші дні на їх підприємствах вдається використовувати приховані резерви, розвивати нові напрямки, відкривати новий бізнес незважаючи економічну невизначеність і падіння купівельної спроможності населення, утримувати клієнтів всупереч появі конкурентів переважаючих по капіталовкладеннях і розкручувати бізнес, відштовхуючись від своїх професійних якостей.

Кожна доповідь виходив від душі, у деяких доповідачів відбулися кардинальні зміни в житті. Хтось позавчора подав заяву про звільнення з преміального клубу, роботі в якому присвятив роки, хтось в найближчі місяці відкриває свій бізнес, відмовляючись від кар'єри найманого менеджера, кіт-то ділився історією створення власного заснованого на професійних якостях спортивного клубу, успіхи його становлення.

Навіть маркетологи / економісти були в цей день благодушно і від душі розкривали секрети потреб сьогоднішніх споживачів, позначали цінність, яку сьогодні може привнести клуб в життя своїх співробітників і клієнтів.

Ми почули про тенденції, дуже простих працюючих тенденції як підвищити ефективність використання ресурсів, як збільшити доходи фітнес клубу, запропонувавши клієнтові відповідний його очікуванням результат: вирішивши його проблеми із самопочуттям, зі здоров'ям, забезпечивши його дозвілля, організувавши час і правильну дієту.

Відвідувачі фітнес форуму заглянули в майбутнє: усвідомили, що чекає фітнес клуб через 10 років як провести ребрендинг або повну «перезавантаження»

Напевно, ще ніколи Форум не був настільки змістовним і цікавим. Запрошуємо всіх зацікавлених на 8-ій весняний фітнес форум. Успіхів, досягнень і гарного настрою.

Додатково по темі:

Також може зацікавити: