Программа для фитнес-клуба салона красоты Украина ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬ de en ru ua

ОБЛІК УСЬОГО - В ОДНІЙ ПРОГРАМІ ДЛЯ СПОРТИВНО ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ

Програма оздоровчого комплексу ISMIe Комплекс об'єднує в собі функції CRM для роботи з клієнтами, управління персоналом, товарного обліку, фінансової звітності. Дані фітнес-клубу, ресторану, спа, готелю зібрані відразу в одній базі.

КЛІЄНТИ І CRM

ISMIe Комплекс дозволяє відстежити шлях клієнта в комплексі з першого звернення, аналізувати поведінку клієнтів і пропонувати їм те, чого вони очікують.

СПІВРОБІТНИКИ І ЗАРПЛАТА

Фіксація робочого часу, моніторинг ефективності роботи співробітників, постановка задач, планування графіків роботи і розрахунок зарплати відповідно до необхідних схемами - все це в одній програмі ISMIe Комплекс всього за кілька кліків

ОБЛІК ТОВАРІВ

Продукти в ресторані, СпортПит і напої в спортбар, миючі засоби та інші необхідні товари завжди під контролем для Вашої зручності. Проведення інвентаризації в будь-який момент.

ФІНАНСИ

ISMIe Комплекс допомагає відстежити прибутковість як всього об'єкта, так і за окремими напрямами (наприклад, тільки спорт-клуб, тільки ресторан). Також ISMIe Комплекс допомагає моніторити витрати по будь-якими статтями. А в результаті Ви в будь-яку секунду точно знаєте, скільки заробляєте.

ЗВІТИ

Весь перелік звітів по роботі з клієнтами, за паливною ефективністю і зарплати співробітників, по складу (або складів), за фінансовими результатами - тепер без Excel - все тільки в ISMIe Комплекс (як по об'єкту в цілому, так і по підрозділах).

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Програмне забезпечення ISMIe Комплекс підтримує роботу зі зчитувачами (штрих-код, магнітна смуга, безконтактна мітка), фіскальним обладнанням, термопринтерами (POS-принтерами) і ін.

КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ

ISMIe Комплекс працює з системами контролю доступу (СКД), щоб трафік клієнтів в Комплексі було легко організувати і відстежити, а також контролювати робочий час співробітників.

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА НАВЧАННЯ

Установка, настройка і навчання роботі з програмою ISMIe Комплекс проводиться нашими фахівцями. Це допомагає запустити роботу в найкоротші терміни.

ПІДТРИМКА

Підтримуємо роботу користувачів і їх корисні побажання 1 рік безкоштовно.

БЕЗПЕКА ДАНИХ

За бажанням системного адміністратора або керівника об'єкта ISMIe Комплекс може встановлюватися як на локальні комп'ютери, так в «хмари».

ТІ, ХТО ХОЧЕ ВСЕ,
ВИБИРАЮТЬ
ISMIe Комплекс

Елітні клуби, мережеві лазневі комплекси, спортивно-оздоровчі манежі і клуби заміського відпочинку - ті, кому важливо бачити свій бізнес кожен день, - з нами.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ КЛІЄНТІВ

особовий рахунок

історія послуг і покупок

можливість робити покупки і оплати онлайн

запис на послуги і бронювання майданчиків

новини, акції, пропозиції - інформуйте клієнтів про нові пропозиції якнайшвидше - проявіть турботу

Мобільний додаток клієнтів спорт комплексу

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ

контроль робочого часу (самостійна фіксація початку / закінчення робочого дня)

планування графіка роботи

контроль виконання завдань

можливість вести попередній запис на послуги і переглядати її

Мобільний додаток співробітників спорт комплексу

ІНТЕГРАЦІЯ З САЙТУ

ISMIe Комплекс може збирати контакти потенційних клієнтів ("Ліди") з сайту безпосередньо в базу даних

при необхідності можна виводити на сайт розклад занять (наприклад, групи у спортклубі) в інтерактивній формі

ТЕЛЕФОНІЯ

Кожне телефонне звернення до клієнта або його дзвінок - в базі з аудіозаписом і визначником номера.

ISMIe Комплекс підтримує роботу з Asterisk (безкоштовна віртуальна АТС), а також з популярними комерційними сервісами (наприклад, Binotel).