Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Програмне забезпечення для салону краси в Оренду.
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬПрограмне забезпечення для салону краси в Оренду.

На ринку програмного забезпечення для салонів краси не так давно з'явилася пропозиція оренди програмного забезпечення.


Детально зупинимося на передбачуваних переваги оренди програмного продукту

    дешево
    безмежні можливості для тестування
    завжди онлайн
    поновлення постійно
    резервне копіювання
    швидкодія
    захищеність даних

Дешево адже Ви вже сьогодні починаєте користуватися програмним забезпеченням заплативши, від 20 до 30% вартості. З іншого боку, орендуючи програмне забезпечення, ви переплачуєте багаторазово. Так пропрацювавши 10 років заплативши постачальнику 3 вартості програмного забезпечення Ви нічого не придбали - ваші витрати тривають. Чи не простіше купити якісне програмне забезпечення відразу. Таким чином, аргумент «дешево» нікчемний ..

Безмежні можливості для тестування. Чи часто набуваючи якісний продукт, покупець змушений займатися тестуванням? Якісний продукт як раз і відрізняється тим, що тестування за Вас провів розробник. Хіба можна уявити ситуацію, при якій, купуючи дорогий автомобіль, людина місяцями займається тестуванням з гайковим ключем під капотом? Немає посидівши в салоні, і, можливо, пройшовши тест-драйв клієнт насолоджується їздою - не тестуванням, відповідно аргумент про «безмежні можливості тестування» нікчемний.

Як правило, представляючи програму в оренду розробник розміщує її на своєму комп'ютері, до якого забезпечує доступ «он-лайн». Плюс це? Що краще використовувати програму на чужому комп'ютері або на своєму - вирішувати Вам. Але відсутність або наявність «он-лайн» доступу ніяк з орендою не пов'язане і в більшості випадків розташувавши програму на своєму комп'ютері Ви отримуєте кращу швидкодію захищеність і конфіденційність. Таким чином аргумент про «доступ он-лайн» також нікчемний.

Оновлення постійно - програма завжди актуальна. Що краще постійне оновлення програмного продукту або ідеально підходить Вашому салону краси програмний продукт? Вірно - друге. Постійні оновлення мають істотну зворотний бік: можливі погіршення швидкодії, ускладнення програмного забезпечення. Таким чином аргумент «поновлення постійно» - нікчемний.

Резервне копіювання - ніяк не пов'язане зі способом придбання програмного забезпечення. Програма для салону краси, яку Ви купуєте впорається з цим завданням навіть краще.

Швидкодія -іноді стверджують, що програма надається в оренду, розміщена на сервері працює швидше. Чи має це під собою підстави? Навіть якщо припустити, що в якості сервера використовується більш швидкий комп'ютер чи вірите ви, що на ньому буде працювати тільки ваша база даних? Тому аргумент про більш високу швидкодію нікчемний.

Ну і наостанок - «захищеність даних» - розмістивши свої дані «в хмарі» (на сервері) ви довіряєте їх третім особам і як би Вас не запевняли а доступні вони будуть і розробнику програми і компанії, якій належить сервер і навіть студенту першого курсу академії СБУ припаркував свій автомобіль поблизу.

Якщо жоден з доводів не переконує в вигоді орендувати програмне забезпечення, то, можливо, переконують все разом? Аж ніяк - безліч нікчемних доводів - нікчемний довід.

якщо у Вас є коментарі, щодо змісту цієї або будь-якої іншої статті - надсилайте на нашу пошту, адресу якої можна знайти в розділі контакти нашого сайту.

Додатково по темі:

Також може зацікавити: