Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Інтернет, як точка контакту.
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬІнтернет, як точка контакту.

Чи знаєте Ви, що враження про салон краси у клієнта складається з безлічі факторів. Це й інтер'єр і посмішка адміністратора і професіоналізм майстрів і безліч непомітних точок контакту.


Наприклад, кава, чай який Ви подаєте, марка телевізора, кавового апарата. Якщо Ваші переваги відповідають уподобанням клієнта, то встановлюється взаємозв'язок і клієнт зазначає, що йому подобається саме тут, він напевно залишиться постійним клієнтом.

Існує безліч точок контакту і якщо Ваш салон представлений в Інтернет: розвиває сайт, публікується в соцмережах (фейсбук, контакт, інстаграмм, інше) то ця діяльність може стати гарною підмогою в залученні нових клієнтів, утримання існуючих.

Сьогодні практично будь-який пристрій будь то смартфон, планшет, ноутбук володіє хорошими параметрами достатніми для отримання фотознімків. Прогрес у створенні електронних пристроїв забезпечив гарне дозвіл і деталізацію знімків. У той же час, аналізуючи сайти салонів краси, фітнес клубів, читаючи соц мережі ми приходимо до висновку, що якісні фотознімки - велика рідкість. Дуже часто трапляється так, що вклавши гроші, в дизайн інтер'єру керівники не спромагаються зробити якісні фотознімки, розмістити їх в Інтернеті. Звідси і перше враження від однієї з точок контакту.

Чому отримати якісний фотознімок складно, тому що якість залежить від багатьох факторів: ви ж помічали, у професійних фотографів розміри фотокамер, об'єктивів перевершують розміри смартфонів. Крім того важливу роль грає професійно підібране освітлення, організація фотозйомки.

Робота професійного фотографа не обмежується простим фотознімком. Фотознімок - це тільки початок котрого супроводжує робота в графічному редакторі дозволяє зробити так, щоб знімок заграв усіма гранями.

Тому для отримання якісних фотознімків і ефективного залучення клієнтів через Інтернет не варто відмовлятися від послуг професійних фотографів. При відкритті салону Ви можете відобразити інтер'єр, розміщувати фотографії з професійних заходів, зробити 3Д карту салону краси, так, щоб клієнт ще не переступивши Ваш пароль вже здивувався Вашу красу і професіоналізму. Подивіться сайти кращих представників галузі, наприклад найвідоміших комплексів, клубів, салонів краси, зверніть увагу на опрацювання деталей. Візьміть кращі практики, культивуйте їх на своєму підприємстві. І якщо Вам здається, що послуги професійного фотографа - це недоступно. Ми Вас запевнимо: в нашому оточенні є кілька висококласних фотографів з якими буде працювати не тільки цікаво але і цілком комфортно як в професійному так і в економічному плані.

Якщо цікаво - дзвоніть за нашими телефонами, наведеними в контактах. Ну і як завжди чекаємо на Ваші коментарі, зауваження, пропозиції до статті на нашу електронну адресу

З найкращими побажаннями колектив Компанії ІСМІ.

Додатково по темі:

Також може зацікавити: