Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Лаки фітнес клуб стати краще ніж вчора.
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬЛаки фітнес клуб стати краще ніж вчора.

В епоху карантинних обмежень збігаються з високим сезоном в фітнесу галузі фітнес клубам бажаєш не просто щастя бажаєш більше - везіння. У перекладі на англійську везіння - lucky. У математиків є таке поняття як «lucky number» або щасливе число. Саме час і фітнес-клубам придумати схожу концепцію - назвемо її lucky-fitness / lucky fit (для простоти сприйняття далі по тексту використовується ще один варіант - лаки фит / лаки фітнес).

Криза - відмінний привід стати швидше, вище сильніше, стати лаки фит.

Навіщо фітнес-клубу везіння? Наприклад, якщо клуб знаходиться в орендованому приміщенні, то домовитися про зниження орендної плати на непростий період (карантинів) - це лаки фітнес (чисте везіння). Або, можливо, клубу пощастило розташуватися на власних площах. Адже це теж лаки фітнес (удача). Тому що в умовах, коли потрібно зберегти персонал, виплачуючи йому хоча б мінімально можливу зарплату (по суті не отримуючи праці замість), коли комунальні послуги обходяться набагато дорожче, ніж приносить робота в карантинному режимі, і неможливо відкрити клуб для відвідувачів і нормально поповнювати оборотні кошти, клубу нічого не залишається, як тільки сподіватися на везіння і сподіватися опинитися в числі клубів лаки фит.

Але в цих же умовах не менш важливо розуміти, що насправді відбувається з бізнесом, які реальні цифри. Потрібно тримати руку на пульсі і «вистрілити» при першій же можливості. Тільки так можна стати справжнім лаки фит.

Які ж є для цього інструменти? Інформація буде корисною для тих фітнес-клубів, які хочуть жити і розвиватися, а не збираються змиритися з волею долі і померти (закритися).

Щоб цифри допомагали фітнес-клубу стати лаки фит, потрібна надійна аналітика і круті CRM можливості. Це в повній мірі надає програма для фітнес-клубу ІСМІ Фітнес. І ось про що це.

Перетворюємо криза в лаки фітнес

CRM ІСМІ ФІТНЕС - це клуб лаки фит. Вся історія спілкування і взаєморозрахунків завжди достовірна і доступна, автозадачі менеджерам за термінами дії карти з контролем їх виконання, скрипти спілкування з клієнтами, воронки продажів і ін. Залучити нового клієнта в рази дорожче, ніж забезпечити стабільні продовження карт і абонементів на існуючій клієнтській базі. Тільки клуб, в стилі лаки фітнес, може цього досягти. Це постійна робота персоналу, від палаючих очей ресепшионіста, захопленого своєю справою тренера, смачних коктейлів на барі або самого унікального кави в місті, до відточених автоматичних процесів в програмі ІСМІ Фітнес для клубу lucky fit і контролю з боку керівника. Залучайте і утримуйте, а не залучайте - втрачайте - залучайте. І тоді клуб точно буде лаки фит, навіть коли не віриться, що це можливо.

Вхід клієнта в клуб без карти з ІСМІ фітнес - це лаки фит. Коли клієнтові зручно ходити в клуб, він любить свій лаки фітнес-клуб і повертається туди знову, часто навіть з друзями. ІСМІ Фітнес допоможе це підтримати. Адже в програмі є все для роботи з будь-якими програмами лояльності (в тому числі і з тими, які допомагають клієнтам приводити друзів і отримувати щось приємне натомість). Клієнту зручно - клубу вигідно.

Онлайн запис ІСМІ фітнес - це клуб лаки фит. Коли жорсткі вимоги по заповнюваності залів групових занять, або невелика пропускна здатність, і клієнт ніколи не знає, потрапляє на заняття чи ні - це кожен раз розчарування, якщо немає. А в онлайн-запису все видно - є ще місця чи ні. Коли записуєшся на персоналку, і про це автоматом дізнається твій тренер, це означає, що тренуванні бути, а гроші в клуб прийдуть. Це означає, що і наступного разу тренування обов'язково буде, адже тренер хоче заробити більше, а клієнт хоче виглядати і відчувати себе круто. Інтереси збігаються, лаки фітнес, заробити можна. Потрібно тільки, щоб клієнту, тренеру і клубу це було зручно. Тоді клуб стане лаки фит.

Розрахунок зарплати в ІСМІ ФІТНЕС - це клуб лаки фит. Коли бухгалтер лаки фітнес не сидить з калькулятором і електронними таблицями пару днів, рахуючи зарплату, а коли він натиснув один раз на кнопку і через секунду (максимум) отримав правильні цифри, а далі може зайнятися чимось ще (наприклад, проконтролювати склад або провести інвентаризацію, щоб СпортПит НЕ розсіювався, а кава не зникав). Співробітники лаки фітнес не роблять непотрібних речей, якщо бачать, що в клубі порядок і контроль. У програмі бухгалтер відразу бачить, якщо щось не так, і знає точно, коли і з чиєю допомогою це «не так» вийшло. Захищений програмою ІСМІ Фітнес зсередини фітнес клуб - це клуб лаки фит.

Система контролю доступу (СКУД) + ІСМІ Фітнес - плюс для клубу лаки фит. По-перше, робота турнікета завжди швидка, ніяке залізо не думає по 30 секунд, не пускаючи клієнта на заняття. По-вторих, якщо є ідея скоротити штат адміністраторів і заощадити на зарплаті, так теж можна з ІСМІ фітнес. А може на місце розташування клубу відмінно лягає концепція лаки фітнес 24/7? Відмінна ідея, яка повинна бути реалізована. Для ринку країни вона нова, тому запровадивши її, з великою ймовірністю можна стати клубом лаки фит. А ця колосальна економія на зарплаті - просто lucky WOW fit.

Звіт про доходи ІСМІ Фітнес - це клуб лаки фит. Тому що в будь-яку секунду готовий, тому що цифрам можна абсолютно довіряти, тому що відразу стає ясно, куди направляти lucky fitness, на чому можна заощадити, а куди варто вкластися. Просто. Зрозуміло. Допомагає стати клубом lucky fit.

Безпека ІСМІ Фітнес - це клуб lucky fit. Дані - власність клубу. Клієнтська база з особистої і контактною інформацією - власність клубу, яка захищається законом. Клуб відповідає перед клієнтом за витік конфіденційної інформації. ІСМІ фітнесом не веб-сервіс в оренду, який розміщений тільки в тому хмарі, на яке вказав постачальник програми. ІСМІ Фітнес - це програма, право користування якою в клубі, - це власність клубу. Вибір місця установки - це вибір клубу: хоч внутрішній сервер, хоч зовнішній сервер, хоч хмара, вбрання системним адміністратором клубу - все, що завгодно, лише б дані були максимально захищені. Завдання ІСМІ Фітнес - це клуб лаки фит. Безпека - важлива складова везіння в галузі lucky фітнес. Клубу не потрібно, щоб база клієнтів гуляла по конкурентам, клубу потрібно, щоб клієнти приходили до нього, і не здогадувалися про існування конкурентів.

Іноді, чим ближче до днища, тим драйвово і веселіше спливати. Можливо, зробити вдих, відштовхнутися і злетіти - це саме те, що в складний час найбільше потрібно lucky fitness-клубу. Клуб лаки фит - везучий, значить живучий. Його не просто зламати. Як і справжнього спортсмена. І є впевненість, що клуб лаки фит, побудований з програмою ІСМІ Фітнес здатний вижити навіть після землетрусу (а раптом - і після ядерної війни, за прикладом Хіросіми і Нагасакі). А якщо серйозно, то жити треба, не тільки жити, але і рости. Нехай буде крута мережу фітнес клубів в стилі лаки фит!

Додатково по темі:

Також може зацікавити: