Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
КЛЮЧОВІ ПОКАЗНИКИ.
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬКЛЮЧОВІ ПОКАЗНИКИ.

Ключові показники діяльності салону краси, фітнес клубу, медичного центру, ресторану, готелю дозволяють управляти ефективністю організації роботи на підприємстві. Домагатися задоволеності клієнта і цілей бізнесу: максимізувати прибуток, залишаючись платоспроможним.


І хоча, ключові показники звучать на перший погляд як глибоко академічні поняття, ви навіть уявити собі не можете, наскільки все виявляється просто на практиці. А, оскільки, мало хто може дозволити собі витрачати час на фундаментальну освіту в галузі управління підприємством, ми відкриваємо серію статей, яка дозволить підвищити ефективність Вашого бізнесу прямо зараз, тож почнемо з невеликого анонса тем:

середній чек
прогресивна оплата праці
бонусна програма
популярні послуги
персональні знижки
коли купувати нове обладнання
фінансовий результат
клієнтська база
sms маркетинг
скільки платити майстрам
історія обслуговування клієнтів
окупність обладнання
яку косметику купують краще весего
утримання клієнтів майстрами
актуальні складські залишки
маржинальний прибуток
скільки клієнтів ми втрачаємо за рік
кого з майстрів заохотити цього місяця
акції для клієнтів
звідки про нас дізнаються клієнти
ефективність реклами
скільки грошей нам приніс новий апарат
скільки витрачає салон щодня
дисконтна програма
ранжування клієнтів
не забути про День Народження постійної клієнтки

Це анонс, насправді тим буде багато більше, адже діяльність Ваших закладів багатогранна і можливостей зростання прибутку безліч. А для відповідей на багато з питань для отримання оперативної, достовірної, своєчасної інформації вашим надійним супутником і опорою в будь-якій ситуації послужать програми ISMIe ™ спеціально створені для того, щоб забезпечити зростання Вашого добробуту, а значить і нашого.

Додатково по темі:

Також може зацікавити: