Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Тенденції зростання в сегменті фітнес-послуг.
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬТенденції зростання в сегменті фітнес-послуг.

На сьогоднішній день на ринку України стрімко набирає обертів тенденція зростання в сегменті фітнес-послуг.

Це виражається в зростає кількість нововідкритих фітнес-клубів, фітнес-центрів і спорткомплексів, а також пропозицій з купівлі-продажу готового розкрученого бізнесу в цій сфері. При чому якщо 2-3 роки тому передовиком в цьому плані була столиця, то вже зараз жоден навіть середній місто не обходиться без хоча б десятка фітнес-клубів.

Така різка зміна ситуації має ряд причин. І в першу чергу, це, звичайно, зростання інтересу населення до здорового способу життя (з боку клієнта), а також підключити до цього тенденція до приватного підприємництва та швидка окупність проекту такого характеру при мінімальних вкладеннях (з боку власників). Йдеться про сегменті демократичних фітнес-клубів для широкого кола відвідувачів.

У зв'язку з "європеїзацією" фітнес-ринку і зростанням конкуренції на ньому постало питання про те, як залучити нових клієнтів і, що важливо, перетворити їх з "разових" відвідувачів на постійних членів фітнес-клубу або спорткомплексу. маркетологи, що не дивно, досить оперативно розробили ряд рекомендацій для того, щоб вирішити це завдання. однак інфраструктура на ринку фітнес-послуг не закінчується рекламою та іншими звичними для будь-якого бізнесу складовими. На ринку фітнес-послуг пострадянського простору вже близько двох років формується також жвавий інтерес до якісному програмному забезпеченню для фітнес-клубів і спорткомплексів (також досвід з Європи і Америки). Комп'ютерна програма для фітнес-центру сьогодні також актуальна, як і постійне оновлення програм тренувань. Це обумовлено як раз прагненням фітнес-операторів залучити нових клієнтів і зацікавити їх настільки, щоб вони стали постійними.

Додатково по темі:

Також може зацікавити: