Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
КЛІЄНТСЬКА БАЗА.
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬКЛІЄНТСЬКА БАЗА.

У наші дні, Ви ймовірно очікуєте, що збір повної інформації про клієнта повинен відбуватися автоматично.


Також, Ви можете очікувати, що інші власники салонів розуміють важливість цього базового принципу. ДИВОВИЖНО! але справа йде навпаки і безліч салонів не в змозі зібрати детальну інформацію про всіх своїх клієнтів.

Проілюструємо, наскільки швидко і легко можна отримати імена, контактні дані та багато іншої корисної інформації про клієнта.

Надайте кожному стиліста картку учасника програми «Ексклюзивна краса» (можете придумати будь-яке інше назву, яка несе цінність клієнтові). Долучившись до цієї програми, клієнти можуть розраховувати на чисельні переваги.

Карта описує переваги учасника програми і вимагає заповнення наступної інформації:

ім'я
Мобільний телефон
Електронна пошта
День народження
Звідки про нас дізналися
можливість вибору привілеїв
і, нарешті, контактні дані як мінімум трьох своїх друзів або родичів, яким може бути цікаво стати учасниками цієї програми.

Без зайвих зусиль ви:

запускаєте сарафанне радіо
зібрати інформацію про дні народження і приурочити до них акції
а також розсилаєте акційні пропозиції по базі потенційних клієнтів.
І не стесьняйтесь дарувати клієнтам подарунки - квіти для гарного настрою. Розігруйте призи, наприклад подарункові сертифікати за програмою перехресного маркетингу. Про що читайте в наступній статті ...

Додатково по темі:

Також може зацікавити: