Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
ISMIe TOUCH-нова концепція організації роботи в салоні краси
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬISMIe TOUCH-нова концепція організації роботи в салоні краси

ISMIe TOUCH допомагає збільшувати прибуток салону краси шляхом підвищення задоволеності клієнтів.

Тепер кожен клієнт - у фокусі: в програму просто і приємно вносити анкетні дані, адміністратор ніколи не забуває нагадувати клієнтам про записи в салон, всі співробітники здійснюють перехресні рекомендації послуг, тому клієнт відвідує салон частіше, ніж раніше. Адже тепер це обумовлено не тільки необхідністю з його боку, а й турботою - з Вашої!

Ця програма дуже швидко стане улюбленою у співробітників, оскільки її інтерфейс красивий і продуманий так, щоб бути максимально простим і зрозумілим. В роботі персоналу не знадобиться комп'ютерна миша, яка зазвичай складно піддається недосвідченим користувачам ПК, - введення інформації шляхом натискання пальцем на сенсорний монітор (щось на зразок сучасних мобільних телефонів). З цим легко справляється навіть дитина! Тим більше, що всі кнопки великі і зручні, що забезпечує стовідсоткове влучання користувача в ціль.

ISMIe TOUCH - перша програма для салону краси, розроблена за принципом «нативной (від англ. Native - рідний) підтримки» сенсорних екранів. Що це означає для користувача? Що працювати вперше по-справжньому зручно! Більше не потрібно вдивлятися в дрібні поля введення, відпала необхідність прицілюватися довго і безрезультатно в маленькі непристосовані для роботи з touch-screen кнопки. Все це залишиться позаду, як тільки у Вашому салоні краси з'явиться програма ISMIe TOUCH.

Програма багата звітами про діяльність салону краси у всіх її проявах. Форми звітів прості і зрозумілі навіть тим, хто ніколи не мав справи з урахуванням. Завдяки цьому власник завжди в курсі останніх подій в діяльності салону краси і легко отримує будь-які цікаві для нього цифри.

І ще маленька ремарка: аналіз показав, що салони краси, що використовують програму на touch-screen нарощують клієнтську базу первинними клієнтами в 2,5 рази активніше, ніж салони, використовують програму на звичайному комп'ютері, і в 6 разів швидше, ніж салони, які не використовують програму зовсім.

Чим що ми можемо Вас порадувати?
На честь початку продажів програми ISMIe TOUCH для діючих клієнтів компанії «ISMIe» є унікальна пропозиція щодо переходу на ISMIe TOUCH. Детальніше на нашому сайті

Для тих, хто ще не встиг стати нашим клієнтом, теж є приємний сюрприз.

При покупці ISMIe TOUCH беспрецендентная вартість на сенсорні монітори. Ця пропозиція дійсна до 1 травня 2013 року.

При переході з іншої програми для салону краси на ISMIe TOUCH перенесемо Ваші дані з електронних таблиць абсолютно безкоштовно.

ISMIe TOUCH - перша в СНД справжня програма для сенсорних екранів (touch-screen).

Унікальна пропозиція для клієнтів компанії «ISMIe».

На честь початку продажів програми ISMIe TOUCH для салонами краси - клієнтів компанії «ISMIe» з чинним договором технічної підтримки вартість переходу на програму «ISMIe Тouch» всього 500 грн. *

Пропозиція дійсна до 1 серпня 2013 року.

Детальніше про функціонал можна дізнатися за посиланням програма для салону краси, сенсорні технології в салоні краси "

Також Ви традиційно можете ознайомитися з функціоналом нової програми для салону краси, записавшись на демонстрацію

Основні відмінні риси ISMIe TOUCH:
Робота з програмою - в один дотик.
Управління комп'ютером - без миші.
Працювати просто - немає шансів заплутатися і не зрозуміти.
Робочий процес - гра.
Результат: всі цифри зрозумілі, клієнти відчувають турботу про себе, співробітники залучені в процес і, більш того, їм це подобається.
Програма для салону краси, яка дійсно справляє враження.
Подивіться!

* - вартість програмного забезпечення без вартості сенсорних моніторів.

Додатково по темі:

Також може зацікавити: