Программа для фитнес-клуба салона красоты Украина ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬ de en ru ua

Програмне забезпечення бьюті бізнесу будь якого масштабу

КЛІЄНТИ ТА CRM

Клієнти цінують турботу і зручність. Дайте їм це з програмою для салону красоти ISMIe Краса: історія відвідувань, переваги особисті свята клієнтів, історія контактів. Використовуйте програму для салону красоты як базис для залучення і підвищення лояльності клієнтів - тепер це в Ваших силах.

СПІВРОБІТНИКИ ТА ЗАРПЛАТА

Краса точно знає, хто зірки, а хто - зірочки :) А крім цього програма для салону краси розраховує будь-яку зарплату меньш ніж за секунду, допомагає планувати графіки роботи, контролювати робочий час. Швидко, просто, прозоро.

ЗАПИС ДО САЛОНУ

Записатися до салону краси с програмою ISMIe Краса легко з будь-якого пристрою в будь-який час (хоч на ходу), по телефону через адміністратора, з соціальних мереж, через Інтернет. Заміна, перенесення, скасування запису можливі за технологією «drag & drop» зручно та красиво

СКЛАД

Слідкуйте за роздрібними продажами, з програмою для салону краси робіть кращі пропозиції клієнтам. Враховуйте витратні матеріали автоматично - знайте вартість кожної послуги Вашого бізнесу. Потрібна інвентаризація? Проведіть в будь-яку секунду, коли це зручно.

ФІНАНСИ

Ведіть облік витрат як звикли (найзручніше - з початку реалізації бізнес-плану) Програма для салона краси збере інформацію і розрахує прибуток. Сдідкуйте за роботою салону краси з програмою ISMIe Краса - ведіть бізнес професійно.

ЗВІТИ

Найширший перелік звітів по клієнтам, продажу, співробітникам, складу і фінансовими результатами формує програма для салону краси. Робіть щось прекрасне для зростання бізнесу - формувати звіти та обчислювати інформацію повинні машини.

НАВЧАННЯ

Встановлення програми для салону краси і початкове навчання - за 1 годину. Робота з клієнтською базою і продажами - за 2-3 дні. Швидше відкладайте папір - увімкніть бізнес і почніть заробляти. Ми поруч, щоб допомогти.

ПІДТРИМКА

Є питання щодо вдосконалення програми для салона краси, ідеї? ISMIe Краса - це рік безпрецендентної підтримки безкоштовно!

БЕЗПЕКА

З ISMIe Краса Ваші дані там, де хочете Ви: встановити програму для салону краси можна на Ваш комп'ютер (ноутбук) або в хмару.

ОБЛАДНАННЯ РЕСЕПЦІЇ

Для вдосконалення роботи рецепції салону краси додайте до програми термопринтер для друку чеків, сканер штрих-коду для прискорення продажів в роздрібній торгівлі, або при необхідності - фіскальний реєстратор. Програмне забезпечення ISMIe Краса дружить з будь-яким POS-обладнанням.

У ХОРОШОЇ КОМПАНІЇ

Наші Cалон краси працюють роками і перетворюються в мережі разом з програмою для салону краси ISMIe Краса.

запис в салон 24/7

новинний блог-відмінна можливість для постійних клієнтів дізнаватися першими про новини салону і акціях

перегляд історії відвідувань

перегляд / поповнення особового рахунку

можливість здійснювати покупки і оплати онлайн

beauty salon client's mobile application

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК МАЙСТРІВведення запису клієнтів

звіт про надані послуги за період

фіксація робочого часу

планування графіка роботи

контроль виконання завдань


beauty salon master's mobile application

ІНТЕГРАЦІЯ З САЙТОМ

запис в салон з сайту салону без посередників

контакти потенційних клієнтів ("Ліди") з сайту - в базу даних для подальшої обробки

ТЕЛЕФОНІЯ

Жоден дзвінок не залишиться без відповіді з програмою для салону краси. ISMIe Краса не тільки фіксує телефонні звернення з автоматичним визначенням номера, але і зберігає записи розмов прямо в картці клієнта. Працюємо як з безкоштовним сервісом телефонії Asterisk, так і з популярними комерційними сервісами (наприклад, Binotel)