Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Як правильно підібрати світло і колір в салоні краси.
ISMIe
ФІТНЕС КОМПЛЕКС КРАСА РЕСТОРАН ГОТЕЛЬЯк правильно підібрати світло і колір в салоні краси.

Як правильно підібрати освітлення (світло) і колір стін в салоні краси, щоб блондинкам не доводилося виходити на вулицю або до вікна розглядати колір після фарбування. Як правильно підібрати мийку і перукарське крісло. Все це «важливі дрібниці» без яких, якщо не звернутися до б'юті-експертам за консультаціями і підбором устаткування, салонний бізнес, як запевняють «б'юті-експерти», втратить час і гроші.

Чи так це?

Поговоримо з перукарем:

П: одна, дві, десять тисяч доларів за консультації по відкриттю салону краси? - Да ти що!

Я: так, але ж це ж «Не прописні істини» - яким повинен бути колір і світло, щоб блондинкам не бігати дивитися колір на вулицю, адже це ж «ніяк не комільфо»

П: стіни повинні бути світлі, світло підібрати близьким до денного, натуральному, освітлення стельове, не збоку, не з боку дзеркала. Адже буває, ставлять лампи від дзеркала, які б'ють в очі при роботі або стіни фарбують в контрастні, що тиснуть кольору, або неонове підсвічування на вікна виводять так, що від світла втомишся більше, ніж від роботи.

Я: підкажи, а яке фарбування зараз популярно - блондинки, так?

П: та ні, зараз клієнти більше тяжіють до натурального, блонду йде на зміну AIR TOUCH, популярні також відтінки зеленого, рожевого, червоного, синього, фіолетового, інших кольорів.

За обговоренням варіантів і стилів фарбування в невимушеній бесіді пролетів час стрижки. Перукар безкоштовно відкрив секрет, як правильно підібрати світло і колір в салоні краси. Природно, стрижка була оплачена.

Уявляєте, в яку копієчку обійдеться кожна «важлива дрібниця», розказана «б'юті-експертами», якщо через будинок, в тому ж будинку, в сусідньому під'їзді просто відкриється салон досвідченого майстра? Але вихід є: відкрити прибутковий салон краси може не тільки досвідчений фахівець. Як - читайте циклі статей на нашому сайті.

Додатково по темі:

Також може зацікавити: