Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata2/home/users/ismie/www/www.ismie.com.ua/vw/tmpl/arc.php on line 27
Салон красоты "Nateo" г.Киев.
ISMIe
ФИТНЕС КОМПЛЕКС КРАСОТА РЕСТОРАН ОТЕЛЬСалон красоты "Nateo" г.Киев.

Висловлюю велику вдячність компанії ISME за їх програмний продукт для салону краси.


Ми довго вибирали яку програму придбати для нашого салону, попробували декілька варіантів але справжню презентацію нам провели Ярослав і Валентина. Вони показали нам можливості програми а також можливість входити вглиб майже по всіх параметрах програми.

Основним завданням я спочатку вважав звільнити наши руки від підрахунку зарплати працівникам, адже половину роботи нашого директора займали підрахунки, облік матеріалу, аналіз що замовити і т.д.

Встановивши програму ми вважали, що все буде дуже просто, але як виявилось, камнем спотикання стали наші улюблені адміністратори. Ярослав і Валентина проявили титанічні зусилля, щоб вивчити їх роботі. Також під наші особисті забаганки дописали багато опцій, які не були передбачені, але полегшили підрахунки та контроль.

Особливі вигоди, які ми отримали від користування програмою:

Престиж закладу в очах клієнтів
Економія часу на всі підрахунки
Аналіз нашого розвитку та роботи з клієнтами (Особисто я користуюсь близько 15 варіантами статистики)
Чудові можливості дають нам модулі e-mail та sms розсилки. Доречі e-mail розсилка окупилась нам з першого разу.А дальше при кожній розсилці ми тільки додатково заробляємо, а також постійно підтримуємо контакт з нашими клієнтами.
Ще є важливим для мене відчуття, що наш салон, накінець то вийшов з минулого століття.
Про кожного клієнта зберегається вся інформація, від частоти відвідувань, до формули фарб, що були використані, улюблених послуг.
Також, зараз впроваджуємо програму дисконтних карток, що підтримується програмою ISME, що знову ж дасть змогу більш плідно працювати з нашими клієнтами.
На даний момент я не уявляю як можна утримувати салон краси без програмної комп'ютерної підтримки. Ми відкрили цього місяця ще один салон, де також збираємось встановити комп'ютеризований облік, а також синхронізувати бази даних. Доречі, дуже чудово лежати на дивані вдома з ноутбуком в руках і проглядати, як працюють мої майстри, і чим я можу допомогти собі та їм.

Бажаю компанії ISME процвітання, багато клієнтів, а також нових цікавих продуктів. Дуже радий, що доля звела мене з такими чудовими людьми і я, несподівано, знайшов для себе окрім партнерів, ще й чудових товаришів

З повагою до всіх працівників індустрії краси, власник мережі салонів "NATEO"

Лисейко Теодор

28.02.12 Київ

Дополнительно по теме:

Также может заинтересовать: