Програми та обладнання для автоматизації салонів краси, фітнес клубів, спа центрів, медичних клінік, танцювальних студій
Компания ИСМИ - лидер рынка автоматизации салонов красоты, фитнес клубов, спа центров, медицинских клиник, танцевальных студий

Порівняння програмних продуктів для салонів краси, фітнес клубів, медичних центрів, спортивно-оздоровчих комплексів.

Порівняння продуктів на підставі функціональних можливостей вірно, але не завжди, у зв'язку з чим, ми застосуємо інший підхід.

Різних варіантів програм для підприємств краси і здоров'я досить багато, розберемося в їх розмаїтті, отже:

По повноті функціональності зустрічаються:

Як правило, розробник програми з мінімальною функціональністю заявляє про наявність необхідних функцій. Виникає питання чи достатньо Вам буде мінімального набору функцій і чи виправдає програма витрачених грошей на її покупку, вивчення та організацію роботи з нею. Ймовірно, що ні.

В якості програмного забезпечення можливі:

використання офісних продуктів можливе, але отримання з них оперативної достовірної та повної інформації про діяльність салону краси / клубу по трудомісткості порівнянно з використанням паперових носіїв. Індивідуальні розробки як правило, дуже дорогі при цьому висока вартість індивідуальної розробки може виражатися або в грошовому вираженні або в мінімальному функціоналі програмного забезпечення. Індивідуальні розробки групи компаній обходяться в суму близько 100-300 тис грн на рік на розробку і підтримку і як правило жорстко специалізовані на специфіку підприємства. І тільки повнофункціональні комерційні продукти здатні запропонувати власнику інструмент для підвищення ефективності роботи підприємства при невеликих витратах.

Зрілість програмного забезпечення

start -Up студентами - в підприємці незалежно від кількості років покладених в розробку програмного забезпечення можна віднести до першої категорії продуктів зважаючи спочатку на велику кількість помилок, покладених в проектування і реалізацію продукту.

програми, що на ринку представлені :

Ці два різновиди програмних продуктів різняться ступенем захищеності даних. Незважаючи на запевнення розробників on - line програми не можна вважати завершеними, що підтвердили нещодавні події пов'язані з незахищеністю інформації всесвітньовідомих Інтернет та it -компаній розміщених на on - line сервісах.

По можливості побудови розподіленої мережі

Найперспективнішим і захищеним варіантом є побудова розподіленої мережі з використанням реплікації даних. Досить вузький спектр програмних продуктів має підтримку таких особливостей

По можливості отримання достовірної фінансової інформації

Порівнюючи програми під таким кутом зору Ви легко визначите, що дуже часто розробники пропонують програми не засновані на класичних принципах обліку, що представляють перекручену інформацію про Ваше підприємство. Чи потрібні такі програми - питання риторичне.

По каналах розповсюдження

Якщо незважаючи на відсутність масованої комерційної реклами програма має широке поширення, це ще раз підкреслює її корисність і визнання клієнтами.

Мовні засоби, використані при написанні програм

Ми очікували, що програми, написані на компільованих мовах перевершують за швидкодією роботи програми, написані на платформі 1С та провели експерименти для вивчення цього питання. За результатами виявилося, що найшвидша програма, написана на платформі 1С, перевершує не тільки програми 1С, але також і програми написані на компільованих мовах. Що зумовило такий приголомшливий результат - в першу чергу ефективність роботи з базами даних.

За часом створення

Програми для управління салонним бізнесом сьогодні набагато більш функціональні ніж програми, що використовуються в бухгалтерському обліку великих підприємств, і в той же час незрівнянно більш дружні користувачеві.

Статті по темі